Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért törölt, nem kedvelt mégsem?

Miért törölt, nem kedvelt mégsem?

Figyelt kérdés

Nemrég munkahelyet váltottam és egy volt kollégám kitörölt fb-ról. Nagyon rosszul esett, mert kimondottan jóban voltunk, sokat hülyéskedtünk, jó szívvel gondoltam rá. Erre ezzel szembesülök. Nem érintett volna meg, ha olyan teszi ezt, akivel semleges viszonyban voltunk, de pont rá nem számítottam volna. Hozzáteszem, nem tolom túl magam, képem is alig van fent, tehát nem lehetett neki idegesítő a ténykedésem. Félreismertem és ő nem is kedvelt?

Még azt sem lehet mondani, hogy nem találkozunk többet, mert fogunk munka miatt. Több ismerőse is van azon a helyen, ahova mentem.

Teljesen értetlenül állok a dolog előtt....


2021. szept. 12. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ezek szerint az emberismereteden van még mit csiszolni. :) (nem bántó szándékkal)
2021. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a "hasznos" választ. Igazán sokat segítettél.;)
2021. szept. 12. 14:45
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet szerelmes volt beléd,ha ellenkező neműek vagytok,el akar felejteni.
2021. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3: Tudom, hogy lehetne ez is az oka, de ő biztosan nem volt az, ilyesmi nem volt köztünk.
2021. szept. 12. 16:00
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem valami gyavasagbol, mintha a munkahely fele akarna megfelelni? Maskulonben az volna logikus, hogy nem is volt neki jo a joban leves.

Vagy erzelmi kotodes, fajdalom, harag, hogy eljottel. Utobbi azert hulyeseg, mert szabadidoben meg tarthatnatok a kapcsolatot, ha lazan is.

2021. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5: Az a baj, hogy szerintem egyik sem. Tényleg végig jóban voltunk, de csak, mint jó kollégák. Felejteni meg....,mint írtam fogunk találkozni és nincs is oka rá, hogy felejtsen. Munkahely felé sem kell megfelelnie ezzel.

Én csak arra tudok gondolni, hogy igazából nem is kedvelt, végig csak megjátszotta magát. Nem tudok mást elképzelni. Nagy csalódás.:(

2021. szept. 12. 16:33
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
A Fb nem jelent semmit: mindegy, hogy bejelöl. kijelöl, letöröl-e valaki a másikat, a kézzelfogható, valódi emberi kapcsolatok jelentik az igazi kapcsolatokat, semmi más.
2021. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: Azért valamit jelent...
2021. szept. 13. 06:24
 9/13 anonim ***** válasza:
7.nek igaza van.
2021. szept. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is szoktam törölni azokat az embereket akik elmennek a cégtől.

Attól, hogy munkahelyen jóban voltunk, meg elhülyéskedtünk az nem azt jelenti, hogy később is akarom tartani vele a kapcsolatot.

2021. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!