Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért törölt, nem kedvelt mégsem?

Miért törölt, nem kedvelt mégsem?

Figyelt kérdés

Nemrég munkahelyet váltottam és egy volt kollégám kitörölt fb-ról. Nagyon rosszul esett, mert kimondottan jóban voltunk, sokat hülyéskedtünk, jó szívvel gondoltam rá. Erre ezzel szembesülök. Nem érintett volna meg, ha olyan teszi ezt, akivel semleges viszonyban voltunk, de pont rá nem számítottam volna. Hozzáteszem, nem tolom túl magam, képem is alig van fent, tehát nem lehetett neki idegesítő a ténykedésem. Félreismertem és ő nem is kedvelt?

Még azt sem lehet mondani, hogy nem találkozunk többet, mert fogunk munka miatt. Több ismerőse is van azon a helyen, ahova mentem.

Teljesen értetlenül állok a dolog előtt....


2021. szept. 12. 14:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10: De több ismerőse is van annàl a cégnél, ahova mentem, s mint írtam fogunk még találkozni. Ezért nem értem.
2021. szept. 13. 14:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kedvelt annyira, mint gondoltad.
2021. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12: Jól meg tudta játszani magát évekig, tényleg kétszínű, ahogy páran mondták rá régen.
2021. szept. 13. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!