Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet túltenni magam az...

Hogy lehet túltenni magam az újabb és újabb állásinterjús csalódásokon? behívnak akár kettő körre is néha, aztán a néma csönd

Figyelt kérdés

Nagyon felvillanyoz amikor csörög a telefon hogy megkapták az életrajzom és menjek be interjúra.

Aztán 1 kör, néha kettő. Nagyon kedvesek kérdeznek és a végén az örök formula-majd értesítjük.

Aztán a néma csönd.


Ezen hogy lehet magam túltenni? Hogy behívnak aztán a néma kuss?


2021. szept. 13. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nehéz. lelkileg, hogy ne essen ettől a lendületed. meg közben szerintem jó valamit tanulni, ami szakmába vág, mert az is jól jön le az interjúkon. vagynyelvet. Meg neked is növeli az önbizalmad, ha érzed, hogy fejlődsz.
2021. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
te mi vagy???
2021. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy hogy folyamatosan palyazol ez nem eléd bele magad egyikbe sem.
2021. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"nehéz. lelkileg, hogy ne essen ettől a lendületed. meg közben szerintem jó valamit tanulni, ami szakmába vág,"


Úgy fogom fel hogy minden interjú még ha sikertelen is, legalább egy tapasztalat. Legalább nő a rutinom



CSAK VAN EGY GOND!

Azért jó lenne tudni ahol nem felelek meg ott mi is volt a bibi?

Én rontottam el valamit?

Vagy minden jó volt,csak volt egy szimpibb jelölt?


Vagy valaki bérigényben alám ment?

Azért ezeket jó lenne tudni.

2021. szept. 13. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hét után sem érkezik válasz, hívd fel őket, hogy "kaptál egy másik cégtől is egy ajánlatot, szeretnéd tudni, mi van a te interjúddal, mert szeretnél végre dönteni. Igen, vagy nem?" Ennyi. Ha azt válaszolja rá a cég, hogy "jaaa, nem kellesz, azért nem értesítettünk!" akkor kérdezz rá nyugodtan, hogy "köszönöd a tájékoztatást, és hogy nem kell tovább várni a válaszukra, de kíváncsiságból szeretnéd csak tudni, mit rontottál el az interjúkon?"

Párom már 2x is megcsinálta amit most fent írtam neked, én 1x.

Meg szokták válaszolni, hogy "hááát, az igazat megvallva ez és ez és az nem tetszett, ezzel és azzal nem voltak megelégedve a tesztben."

Válasz elfogadva, köszönöm szépen, a viszont hallásra!

2021. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt mocsok az összes, ne magadban keresd a hibát.

Én is volt, hogy megkérdeztem egyszer a telefonban a nemleges válasz után, hogy mi volt a probléma? Erre megkaptam a lekezelő választ, hogy ők azt nem kötelesek megindokolni. Ennyit arról, kikhez is jelentkeztek. Csak droid kell, szaros bérért, de legyen azért a legszebb, legjobb, hozza le a csillagokat is gombokért. Nyilván, ha van 20 jelentkező, de csak 5 kell a munkára, akkor sokan kifognak esni. De ez nem jelenti azt, hogy akik kiestek "rosszak", de nem vehetnek fel mindenkit.

2021. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugtasson az a tudat hogy mindegyik v egyik sem sosem fogod megtudni. :D Valakinek te leszel szimpatikus és valahol megadjak majd azt a bért amit másnak nem adtak volna meg. Felesleges a lelkizes mert az energiád ebben az irányba mennek, értelmetlen.
2021. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehéz nem magadra venni tudom,de tényleg nem szabad, ha rágörcsölsz akkor csak rosszabb lesz. Picit dolgokon múlhat az egész, nem voltál szimpi mert csak, vagy jött valakinek az ismerőse, fiatalabbat akarnak, idősebbet akarnak, millió jelölt volt és pont mást hívtak be. Ne add fel az a lényeg, add be minél több helyre, gyakorolj az interjúk előtt, javítgasd a cv-et és végül sikerülni fog :))
2021. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!