Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire sporszeru az hogy...

Mennyire sporszeru az hogy megkerdezik interjun hogy esetleg mashova is adtame be oneletrajzos, es mennyire varhato behivas?

Figyelt kérdés
Konkretan interjun megkerdeztek hogy varoke meg behivast mashonnan. Neztem mint a moziban hogy mi van. Miert jo ez nekik? Baj hogy nem ok az egyetlen munkahely ahova beadtam jelentkezesem?

2021. szept. 13. 18:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 értem! mondjuk ez neki sem jó szerintem, hogy kétszer kell betanulni, mert az a legnehezebb rész. Szóval gondolom azért megy, mert jelentősen jobbak máshol a feltételek.
2021. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jelentősen nem, ezek sokszor illúziók. Friss diplomások között akad sok ilyen. Van aki tényleg törekszik (ritka) az azért egy darabig marad. És van aki csak azért járt főiskolára, hogy addig se kelljen más kötelességet vállalnia. Ez egyébként a hajviseleten is látszik ;)
2021. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hajviseleten?
2021. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%
A megfelelő válasz erre a kérdésre az az, hogy "nem". Egyébként a kukában landol a jelentkezésed.
2021. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14 haha nyilván.
2021. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tőlem is meg szokták kérdezni és elég szomorúak amikor igent mondok.

Gondolom nekik az lenne a legjobb ha csak egész nap otthon ülnék a válaszukra várva.

2021. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mire egy jelentkezés-interjú folyamat lemegy az tök sok idő. Szerintem csak valami nagyon suttyerák helyen jut eszükbe, hogy valaki egyre jelentkezik és vár vár vár és csak ha biztos nem hívják be akkor ír egy következő helynek :DDD
2021. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki tudja, hogy nem csak egy helyet pályáz meg az álláskereső. Tőlem is kérdezte annó a főnököm, bevallottam, hogy máshova is megyek interjúra, végül mégis engem vett fel.
2021. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért kérdezik, mert hogy ha jó vagy és kellesz ne tököljenek rajta sokat különben máshol igent mondasz. Ami pedig 8-ast illeti igaza van, de "sajnos" most a munkavállalóknak áll a világ. "Sajnos" aki nem vezető nem tudja mi az amit a 8-as leír. Mert, ha máshol többet kap és még próbaidőn van simán lelép másnap. Úgy hogy 14 szerintem az őszinte válasz a megfelelő, de jelen helyzetben egy igen többet ér. Mert egyrészt a hogy a 17 írja, ha ilyet csinálnak az egy sutyerák hely és oda nem is mennék. Másrészt, ha valaki tényleg keres és ez kiderül a beszélgetésen, akkor azt nem venném fel ha csak egy helyre próbálkozik. Ha a saját érdekeit nem tudja rendesen képviselni és intézni, akkor mit várhatok a munkában. Én innen közelítem meg a kérdést. Tehát a nem az vagy hazudik vagy egy nyomi és nyomik nem kellenek, de hazugok sem.
2021. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!