Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért tesznek ilyen vizsgálato...

Miért tesznek ilyen vizsgálatokat kötelezővé egy irodai munkához? Miért kötelező a munkaalkalmassági vizsgálat?

Figyelt kérdés

Irodában dolgozom és vércukor és ekg vizsgálat is van nálunk, de miért? pl. vonat vezető esetében megértem hogy kötelező mert ha rosszul lesz akkor sok embert hozhat veszélybe.. de irodába kinek ártok azzal hogy mondjuk a számítógép felett infarktus kapok vagy hipozik alacsony cukor miatt..

Miért kötelez a munkahelyem ilyen vizsgálatokat?..


2021. szept. 14. 09:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Munkaalkalmassági sok helyen van, szinte mindenhol. kötelező. Örülj neki, sokakat még ennyire sem lát doktor, aztán meg vinnyog, hogy ilyen-olyan-amolyan betegsége van.
2021. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs mindenhol. Nekem eddig 2x volt, egyik amikor ipari tanulónak mentem, akkor volt egy alkalmassági és 25 évvel később amikor multihoz mentem irodistának. A kettő között volt mindenféle egyesület, maszek kisüzlet, országos civil szervezet, de se tüdőszűrő, semmi. Csak piskogtam amikor mondjáák, hogy goto tüdőszűrő és üzemorvos, ha ott átmentem akkor lehet szó próbaidőről. A szenyója meg csak 4 órát engedélyezett...
2021. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!