Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek elvállaljam a...

Szerintetek elvállaljam a lent felvázolt munkalehetőséget?

Figyelt kérdés

Jelenleg van munkám, viszonylag jól is keresek, szeretem a társaságot is, meg a munkahelyet is, viszont 35 perc kocsival, eléggé rossz minőségű az út, és ugye a bejárás nagy részét saját zsebből fizetem.


Jelentkeztem egy álláslehetőségre a lakhelyemen, nettó 50 ezer forinttal többet ajánlottak, + ugye bejárnom se kéne, viszont már 3x hirdették meg a pozíciót január óta, valami gebasz lehet a munkahellyel?


Egy ismerősöm ismerőse azt mondta, hogy semmiképpen ne menjek oda dolgozni, mert rosszat hallott a munkahelyről.


2021. szept. 14. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem váltanék, ha szeretem a munkahelyemet.

35 perc az semmi.

2021. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Érdeklőd meg hogy mi a baj azzal a hellyel.
2021. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A jobb munkahely sokat ér.

Nézz el az új helyre, beszélgess minél több emberrel, hogy mi van ott.

2021. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem sajnos. A munkaerőpiaccal van a gebasz. Irtó nehéz megtalálnia egymást a keresletnek és a kínálatnak. Mindenki szarevősködik, fél. Nem tett jót a covid.


Szóval bátran jelentkezz. Legrosszabb esetben már vissza se hívnak.

2021. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ppff ha meg vagy elégedve a jelenlegivel, amiről fixen tudod 100%-ra, hogy jó, én nem kockáztatnék egy munkahelyváltással.. 35 perc az semmi.


Szerintem itt többet bukhtasz, mint nyerhetsz.. Sajnos én megszívtam a váltást csúnyán: én is egy nagyon jó helyet hagytam ott, csak sokkal több fizetésért. De nem jött be, és igen, nem véletlenül hirdetik meg 9 hónap alatt 3x-or valószínűleg...

2021. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!