Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alapszakon végeztem, de...

Alapszakon végeztem, de csúsztam két évet. Ez az önéletrajzomban nagyon nem mutat szépen. Mit tennétekilyn elyzetben? Írjam oda, hogy miért csúsztam? (Egészségügyi okkok miatt csúsztam)

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a legfontosabbat, azt írd be, mikor végeztél; a kezdőpontról és a csúszásról nem kell egyből tudnia senkinek.
2021. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem senki le se sz..rja.
2021. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De már kötözködtek velem emiatt
2021. szept. 15. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetem is elég a kezdés és a végzés időpontja, ha esetleg állásinterjún rákérdeznek, akkor hozzá lehet tenni, hogy egészségügyi okok miatt fejezted be később az egyetemet. Sokan csúsznak, nem kell erre ráparázni.
2021. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mondhatod hogy anyagi gondba kerultel es passzivaltatnod kellett, de egyebkent lehet fel se tunik nekik, vagy nem tartjak megleponek
2021. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!