Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy címezzem meg az email-t...

Hogy címezzem meg az email-t amiben elküldöm az önéletrajzom?

Figyelt kérdés
Ma felhívtam egy céget és azt mondták, hogy email-ben küldjem el az önéletrajzom, de nem tudom, hogy mi legyen az emailnek a címe. És a csatolt önéletrajzon kívül kell-e még valamilyen szöveg?

2021. máj. 18. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt hölgyem/uram!
2021. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ennyi?
2021. máj. 18. 17:58
 3/17 Tepfal ***** válasza:
100%
A tárgyhoz állásajánlat, szövegbe tisztelt/kedves XY (attól függően, hogy milyen viszonyban vagytok), a megbeszélteknek megfelelően csatolva küldöm az önéletrajzom. Köszönettel: xy
2021. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tárgy: Cukrász állás- Kiss Ágnes önéletrajz

Törzsszöveg:

Tisztelt hölgyek/uram!

Telefonos egyeztetésünk alapján küldöm ezt az e-mailt, amihez mellékletként csatoltam az önéletrajzom.

Tisztelettel: Kiss Ágnes

2021. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha nem tudom, hogy férfi-e vagy nő akkor lehet "Tisztelt Munkaügy"-nek szólítani?
2021. máj. 18. 18:07
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrét pozíciót pályázol meg, akkor annak a neve. Pl. "informatikus-McDonalds pincér".


Illik rakni egy sablon szöveget is. Pl. "Tisztelt akárki! Ezúton küldöm jelentkezésemet az XY álláslehetőségre, a közelmúltban telefonon egyeztetett módon." Alá kellenek az alap adatok is, függetlenül attól, hogy az önéletrajzban/motivációs levélben benne lehetnek. Név, cím, minden publikus elérhetőség, plusz külön aláírás.

2021. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha tudod a nevét, akkor Tisztelt Kovács úr/ Kovács asszony. Vagy Kedves Anita/Péter. Attól függ milyen a viszony.

Ehhez illeszkedve az elköszönés: Tisztelettel, Köszönettel vagy Várom kedves/tisztelt válaszukat.

A szövegben hivatkozz a telefonbeszélgetésre:

-Ma reggeli telefonbeszélgetésünk/ telefonos egyeztetésünknek megfelelően/ esetleg kérésére, vagy a megbeszéltek alapján, vagy ahogy telefonon ígértem. A levél/e-mail mellékleteként/csatolmányaként küldöm az önéletrajzom.

2021. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem konkrét pozíció. Az osztályunk fb csoportjába rakta be az egyik tanár, hogy ez a cég alkalmazottakat keres. Konkrét pozíció nem volt, a weboldaluk pedig "jelenleg építés alatt" van szóval nem tudom milyen pozíciók vannak.


"Tisztelt Munkaügy!

Ezúton küldöm el az önéletrajzomat önöknek, a kollégájukkal telefonon egyeztetett módon."

"


Ez így megfelelő?

2021. máj. 18. 18:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megfelelő a Tisztelt hölgyem/uram! Ha nem tudod a nemét a címzettnek. Írd ezt.
2021. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nekem a 3-as és a 4-és is összeszedettebbnek tűnik!
2021. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!