Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több helyen hallottam, hogy...

Több helyen hallottam, hogy álláskeresésnél most előnyt jelent az oltás. Szerintetek érdemes bele írni az életrajzba, hogy milyet és mikor kaptam?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én nem olvastam ilyenről. Viszont ha olyan a munka ahol sok emberrel találkozol érdemes lehet beleírni
2021. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Chiped meg nincs?
2021. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell beleírni, ha rákérdeznek a munkakör miatt (egészségügy, bolti pénztáros, olyan munkák, ahol sok ügyféllel találkozol naponta...), akkor interjún elmondhatod.
2021. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Önéletrajzba nem, oda nem való. De ha olyan jellegű a munka, hogy sok emberrel találkozol, akkor esetleg a motivációs levélben meg lehet említeni, vagy az interjún.
2021. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

GDPR miatt a cégek nem tarthatják számon, hogy ki lett beoltva, mivel ez egy érzékeny adat. Emiatt nem is tarthatják meg az önéletrajzod.

Vagyis, ha beleírod az önéletrajzba, hogy be vagy oltva, akkor azonnal törölniük kell, így sehonnan sem fognak visszajelezni, mert ha betartják a szabályokat, akkor úgy kell tekinteniük, mintha nem is kaptak volna önéletrajzot.

2021. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ascelpius ***** válasza:
67%
Az utolsó nem értem miért van lepontozva, hivatalosan tényleg a kukába kell dobniuk az ilyen önéletrajzot
2021. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Normális esetben nem kell bele írnod, a jelenlegi rendszerben csak nyerhetsz vele.
2021. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki beírja azt csak akkor venném fel ha birkákat akarnék tenyészteni...
2021. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!