Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég az álláshirdetésben...

Ha egy cég az álláshirdetésben nem vállalja a nevét se, az helyből felejtős? zepter és tsai?

Figyelt kérdés

Vagyis a hirdetésben kilométer hosszú szöveget írnak hogy hű de jó munka meg fiatalos csapat meg stb de SEHOL NINCS leírva a cég neve.

Akkor ez helyből felejtős?


2021. szept. 16. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azt általában nem szabad felhívni ahol nem ad meg egy olyan fontos adatot mint a cég neve.
2021. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

gondolom azért nem írják bele mert ha beleírnák akkor NULLA jelentkezőjük lenne.

leírnák hogy Zepter és a lőtéri kutya se jelentkezne

2021. szept. 16. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanokat találok FB-n, hogy cégnév van, viszont semmilyen elérhetőséget nem adnak meg. Se email-cím, se telefonszám. Ha meg FB-n jelentkezel a hirdetésre, jó esetben meg sem kapják. Jártam már így.
2021. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiskoromban hallottam csak erről a Zepter cégről, egyébként ez valami scam dolog? Tudom, hogy volt valami bioptron lámpájuk, házalni jártak, gyerekkoromban persze nekem hivatalosnak tűnt, de így belegondolva ilyen értékesítési módszerrel nem tudom mennyire lehetnek hitelesek
2021. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

" de így belegondolva ilyen értékesítési módszerrel nem tudom mennyire lehetnek hitelesek"


Menj el Bp XIII. ker Váci útra és nézd meg a saját szemeddel ezzel a trágya piaci magatartással és átveréssel együtt is milyen irodaházuk van!!


A környéket leuralja a magassága miatt, márvány előtér sárgaréz korlátok, pálmafák öltönyös biztonságiak stb.


Ebből, az edényekből meg a kamu bioptron lámpákból.

2021. szept. 17. 12:47
 6/6 anonim válasza:
Jajj, kedves kérdező, ezt nagyon eltúlzod. Igen, kint van az épület tetején a Zepter logó, de a Zepter csak a földszintet és az 5. emeletet bérli, szóval nem, nincs akkora irodaházuk, ami "a környéket leuralja". Pálmafát, márványt, sárgarezet, meg öltönyös biztonsági őröket meg nem tudom hol láttál, én 2015 óta ott dolgozom (irodai munkakörben, nincs közöm az értékesítéshez) és nem találkoztam ilyenekkel. Egy átlag, 2000-es években épült alsó középkategóriás irodaházról van szó, semmi extra vagy luxus nincs benne, sőt... 18-19 év után már kezdett egy kicsikét lepukkanni itt-ott, de most már éppen újítja az épület tulajdonosa.
2022. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!