Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Örülnél ha a munkahelyeden...

Örülnél ha a munkahelyeden csak olyan emberek dolgozhatnának akik már megkapták a koronavírus elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 17:40
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
80 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem....
2021. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Rohadtul nem érdekel ki van beoltva meg ki nincsen.
2021. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem érdekel kicsit sem
2021. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
33%

Én igen. Nyilván kisebb tőle, hogy fertőződjek, amit nem bánok.

Viszont nem kényszeríteném ezt ki.

2021. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
4 te oltva vagy?
2021. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%

Engem nem érdekel.

Homeoffice van

5-en vagyunk

Egyébként be van oltva mindenki.

2021. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Én be vagyok oltva de egyáltalán nem érdekel hogy a munkatársaim be vannak-e. Nem ez alapján fogok megítélni valakit, mindenkinek a saját döntése hogy beoltatja-e magát.
2021. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Én a foci EB miatt vettem fel a két oltást. A harmadikat nem adatok be. Magasról teszek arra ha valaki be van oltva. Viszont a munkahelyen elvárom, hogy a beteg ember menjen el táppénzre.

2021. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%

Ez nem egyértelmű.

Én mondjuk egyetemista vagyok. De úgymond örülnék, ha minden egyetemista oltva lenne. Félreértés ne essék. Nem azért, mert rettegek a vírustól, vagy hülye ótatlanok ótakozzanak má'. Hanem mert ha ez segít abban, hogy a 4.hullámba ne legyen lezárás, ne omoljon be mégjobban az amúgy is silány gazdaságunk, akkor jó lenne, ha minnél több oltott lenne.

De ez mindenkinek a saját döntése. Én is ismerek olyat aki nem vette fel az oltást. Mondja is, hogy egyből köpdösik érte. De senki nem kérdez rá, hogy "miért??".

Azért mert több fajta allergiája van és az orvosok se javasolják neki az oltást. De ez már más kérdés.

2021. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
18%
Csak olyanok dolgoznak...
2021. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!