Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vagyonőrként munkában lehet...

Vagyonőrként munkában lehet tévézni, zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Telephely, irodaház őrzésre gondolok elsosorban, mivel maradtok ébren? Hogy oldjatok meg? Wifi jelszot első nap megadják vagy azt magadnak fizeted? Pl Vodafone red stb


Építkezés őrzését is lehet tabletrol tevezni, nem gond ugye?


Kezdő vagyok meg erdekelne minden ezzel kapcsolatban köszönöm szépen. Szoktatok ti is filmezni tv ni ha unalmas a muszak ugye? Köszi



#TV, vagyonőr, sorozat, tablet, éjszaka muszak
2021. szept. 17. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ki fog ellenőrizni? Ha nincs feletted kamera, amit szúrópróbaszerűen megnéznek akkor azt csinálsz amit akarsz. Ha
2021. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen elküldtem. Szóval Ha pedig ellenőriznek, akkor kérdezd meg munkakezdés előtt mert mindenhol más.
2021. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én őr vagyok, szolgálatban. Épp neked írok. Szerinted? 24 órázok, van meló is bőven, de estére van kicsi nyugi, pihizünk.
2021. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van még kérdésed írj egyébként, ráérek. :D
2021. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ma meg én dolgozok meg holnap, mert van egy másik munkám de lehet radirok majd :D köszönöm a valaszokat ;)
2021. szept. 18. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyeleti szolgálatoknak helyt adó objektumokban direkt (!) szoktak telepíteni minimum egy ócska rádiót, de inkább egy alsó kategóriás tévét - pont azért, hogy inkább ezt hallgassa, nézze az ügyeletben lévő őr, mint hogy elaludjon. De nem csak ez a funkciója ezeknek, hanem az is, hogy ahol tartósan egyedül kell tartózkodnia valakinek, annak idővel felmerül az igénye arra, hogy emberi hangot halljon. Az ember társas rém és ha tartósan van úgy egyedül, hogy senki nem szól hozzá, akkor lassan, ám magabiztosan elindul azon az úton amelynek a végállomása az őrület. Így azonban tud magának keresni valamit a rádión, ill. tévén és azt hallgatva, nézve elkerülhető, hogy ez a folyamat beinduljon. Az említetteket értelemszerűen csak hivatali időn kívül lehet használni - normál esetben, - de ha készen van minden kötelezettség és rend van az objektumban, akkor szabad rendeltetésszerűen használni ezeket a kütyüket. Az már az őr felelőssége, hogy az eszközök használatából eredően mulasztást követ el vagy sem.
2021. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van mellékàllàsom, csak simán az őrködés unalmas lenne. :D Hármas voltam.

Egyébként készenléti szolgálatban (24 óra) előírás törvény szerint a pihenőidő(alvás) is. Mi azt is ki szoktuk venni. Párban vagyunk, szóval így meg tudjuk oldani. Nappal rengeteg feladat van tényleg, egy embernek ez nagyon sok lenne, ezért ültetnek két őrt be. Ráadásul van számítógépünk is(munkához is kell, de nyilván YouTube meg ilyesmi bejön rajta, játékoldalak, Wikipédia, stb. viszont le vannak tiltva). Rádió is van (bár a híreknél én ki szoktam lőni, idegesít). Szoktunk este zenét hallgatni fülhallgatóvak, filmet nézni, valami elbóbiskol a székben is. Lehet mind a 24 órában vigyázban állni, de minek ha törvény írja elő a pihenőidőt? Meg amúgy is, dolgozunk mi eleget nappal. Jó, nem egy karrier, én még fiatal vagyok, a mellékàllàsommal szeretnél fejlődni, aztán ha azzal elértem egy bizonyos szintet az őrködést hagyom is, mert az lesz a főállásom, és azzal fogok bírni elég pénzt keresni.

2021. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek akkor jól gondoltam ;) :D
2021. szept. 19. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nálunk az őrnél egész nap mennek a filmek. :D Max ha dolga van lehalkítja.

Bezzeg amikor én voltam őr, akkor nem volt ilyen jó helyem. :D

2021. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!