Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálok, és nem is áll szándéko...

Utálok, és nem is áll szándékomban dolgozni. Mi köze van ehhez bárkinek is?

Figyelt kérdés
Amíg erre törvény nem kötelez, és bizonyos kiskapukat kihasználva megvan a létminimumom, addig ki szól ebbe bele, te vagy én? Egy se szólal belé.
2021. szept. 19. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod...azt csinálsz amit akarsz.
2021. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Egy normális hozzáállás. Ennyi.
2021. szept. 19. 16:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Maximum ehhez annak van koze, aki ezen felul esetleg eltart/penzt ad.

Egyeb esetben en, mint idegen, pont leszarom, hogy mas mit csinal addig, ameddig o is beken hagy engem es nem ker kolcson :D

2021. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Hogyha nem olyan a munkád ami érdekel, akkor a minimalizálás lenne az ésszerű, de mit látunk? Túlóráznak olyan munkában amit utálnak, úgy se élnek meg normálisan, minek szenvedtetni magunkat?
2021. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom most a szüleidnél élsz. Csak nekik van köze ehhez, hogy meddig akarnak még eltartani, másnak nincs.
2021. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam kéregetni. Számtalan kiskapu van, amivel törvényileg élni lehet. Pl, nekem van pszichés problémám, amiért törvényileg, nekem pénz jár, én pedig élek is ezzel a lehetőséggel. Számtalan ilyen van.
2021. szept. 19. 16:38
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg te nem vagy terhére másnak, addig igazából a te dolgod. Ha valaki eltart, annak van köze hozzá, ha a lakókörnyezetedben problémás a viselkedésed, az ott élőknek van közük hozzá, ha nem fizetsz ki valamit valakinek, akkor akinek tartozol, annak van köze hozzá.
2021. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Jól teszed, jobb mint egy gyárba három műszakban rohadni ugyanennyi pénzért, ha ki tudod játszani a rendszert.
2021. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentőzök, 2x annyit kiszedek mint máshol kb heti 2 napot dolgozok.
2021. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Igazad van, ez a hozzáállás! És csövesekre is mindig szükség lesz az aluljárókban :)
2021. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!