Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál olyan helyen ahol...

Dolgoznál olyan helyen ahol nincs wifi?

Figyelt kérdés
És nincs mobilneted.
2021. szept. 20. 09:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nem egy bányáról beszélünk, hanem olyan helyekről, ahol egyértelmű lenne, hogy van. Például egy irodaház.
2021. szept. 20. 09:02
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha a munkáltató biztosítja a munka elvégzéséhez szükséges internetet kábellel, akkor miért ne? Nem szoktam munka közben a telefonomat baszkurálni.
2021. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sok holtidő van a munkahelyemen, de nem kapcsolom be a mobilnetet, mert nem korlátlan. Le lehet tölteni Netflix alkalmazásban sorozatokat, amiket offline megnézhetsz, le lehet tölteni offline hallgatható podcastokat és zenéket is az erre való alkalmazásokban. De vihetsz könyvet, keresztrejtvényt, stb.
2021. szept. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan, hiszen a munkahelyen dolgozni kell, nem netezni.
2021. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor a munka elvégzéséhez nem kell internet, szóval persze.
2021. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem, nekem van mellékdolgom ahol keresnek, nem munka de számomra nagyon fontos, segítek másoknak vele. És ugye telefonon keresnek mindig, de nagyon zabálja a netem.
2021. szept. 20. 09:22
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt viszont nem a munkahelyed hatásköre megoldani, neked kell venned akkor nagyobb net csomagot.
2021. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Munkaidőben nem a mellékdolgoddal kell foglalkozni. Ha az én alkalmazottam lennél és rajtakapnalak, kereshetnél is másik munkát.
2021. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, nekem van mellékdolgom ahol keresnek, nem munka de számomra nagyon fontos, segítek másoknak vele. És ugye telefonon keresnek mindig, de nagyon zabálja a netem."

Ha neked nagyon fontos, akkor a te dolgod hogy biztosítsd a megoldásához a feltételeket, ne a munkahelytől várd el!

2021. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk van wifi, de jelszavas, amit nem tudunk. A laptopok kábelről kapják a netet, amin dolgozunk. Viszont a céges telefonhoz adnak mobilkeretet is, ha kellene. Én mégis a saját mobilnetemet használom a telómon, ki nem bírnám, ha nem lenne net a telefonon folyamatosan. :D Nekem se korlátlan, mégis alig fogy, gondolom mert nem videók meg képek nézegetésével töltöm vele az időt, vagy fene tudja. Engem mindig keres valaki, a gyerek kapcsán is bármikor kereshetnek, a férjemmel is online váltunk napközben pár szót, ha van valami.

Nekem a mobilnet áldás, legyen akármilyen net a munkahelyemen, meg a céges eszközeimen.

2021. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!