Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál olyan helyen ahol...

Dolgoznál olyan helyen ahol nincs wifi?

Figyelt kérdés
És nincs mobilneted.
2021. szept. 20. 09:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy pont azért szüntették meg a wifit, mert a dolgozók munka helyett a telefonjaikat nyomogatták, ezért azt találták ki, hogy ők csak a munkavégzéshez szükséges feltételeket biztosítják, akinek pedig azon felül net kell, az oldja meg maga saját költségből.
2021. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Most is ilyen helyen dolgozom.... Miért volna ez kizáró ok??? Ez munkahely, nem telefont nyomkodni jövök be, hanem dolgozni.
2021. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%

Sajat mobilnetet hasznalok legalabb 15 éve. Es nem munkara hanem szorakozni.

Van hogy tobb órát nem csinálunk semmit, marhara unalmas lenne net nélkül.

2021. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem netezni járok be hanem keccsölni. Nekem van mobilnetem, de a műhelyben nincs térerő, így ha netrádiót akarok kapcsolni, a bejáróhoz teszem a telefont és bluetooth-os hangszóróval hallgatom.

(Most nézem, van wifi, de jelszavas)

2021. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 B.112-es ügynök válasza:
100%
Eddig se volt.
2021. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Govardhan ***** válasza:
100%
21 év /8 munkahely alatt sose dolgoztam olyan helyen, ahol privát eszközt felengedett volna. Mostani munkahelyemen is van wifi, de csak a céges laptopokat táblagépeket engedi fel. Céges telefonra meg adnak mobilnetet.
2021. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha nem munkafeltétel, akkor simán.
2021. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkához nem kell alapból net, akkor igen: almaszedés, és tsi.
2021. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nalunk csak jelszavas wifi van, de nem kertem el a jelszot (alapbol csak 1-2 kollega tudja, mi nem hasznalunk internetet), de mivel 6gb mobilnetem van, amibol alig hasznalok valamennyit (menet kozben csak Spotifyt hallgatok, ami nem fogyaszt a csomagommal, a Messenger meg gondolom alig, vagy talan az se), igy batran nyomkodom a munkahelyen szunetben amit akarok. Neha Netflixezek is, ha ahhoz van epp kedvem. Meg soha nem fogyott el. Azt meg elkepzelhetetlennek tartom, hogy ne legyen mobilnetem, hiszen eleve nem csak itthon es a munkahelyen kell (vagy akarom) hasznalnom a telefont. A mobilnet manapsag egy eleg alap dolog szerintem, es jo csomagok vannak, egy csomo app nem hasznal adatforgalmat sem.
2021. szept. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Olyan helyen dolgozok, ahol nincs WiFi, nincs térerő, így mobilnet sincs, folyton csöpög a víz, és 100% páratartalom van, folyamatos zúgás... Néha bealszom ami elég ciki de itt mindenki elalszik.
2021. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!