Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mostani helyzetben ti bejártok...

Mostani helyzetben ti bejártok náthásan dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Kolléganőm bejár. Holnaptól lesz a kollégám, aki szerintem nagyon ki fog akadni ezen, és rövid úton hazazavarja. :-)))
2021. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk be kell.
2021. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
1: Tudod, engem mikor zavarhatna haza egy egyszerű kolléga.
2021. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Majd pont érdekelne ki kapja el meg ki nem, mennék ugyan úgy
2021. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2021. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy jarok, nem csak ebben a helyzetben, amugy sem. Betegen pihenni szeretnek itthon a nyugalomban :)
2021. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem, ezen a héten épp itthon vagyok náthásan. Egyrészt nem vagyok hajlandó 200-as csomag zsepivel a zsebemben vonatozgatni, másrészt a fűtetlen munkahelyen ülni lázasan, harmadrészt meg összefertőzni mindenkit.

(Nálunk covid előtt is így működött.)

2021. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tiltja a főnök. Azt mondja nem akar mégtöbb beteget ilyen miatt.
2021. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 hete mászkálnak be dolgozni náthásan a dolgozók. Ezen a héten én is elkaptam, köszönhetem nekik, de én itthon vagyok, mert én úgy nem tudok dolgozni, hogy egyik kezemben mindig zsebkendőnek kell lennie.
2021. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a zöme otthon marad, de van, aki bejár.


Őszintén szólva nekem ezen a héten volt 2,5 nap enyhe-közepes torokfájásom, elmúlt, ma meg csavart az orrom és tüsszentettem 4-et, ezzel bejártam. Nem volt hőemelkedésem, sőt, még alacsonyabbat is mértem, mint szoktam magamnál.


Ha nagyon kitörne a nátha, mindenképp otthon maradnék. Pláne lázasan vagy hurutos köhögéssel vagy ilyesmi. Vagy ha a COVID kifejezetten jellemző tünetei gyötörnének - ízérzékelés- és szaglásvesztés, száraz köhögés, nehézlégzés -> érdekes, a cégnél is ezek a tünetek vannak felsorolva.


Amúgy nem lehet nátha miatt egész hétre home office-t igényelni. Pedig én például kvázi sohasem vagyok levert, mindig pörgök, tudok figyelni még napi 200 zsepi mellett is. A NeoCitran ezen is segít mondjuk. Akkor miért nem dolgozhatnék egy hetet home office-ban? De nem engedik.


A háziorvosom pedig alkalmatlan, le fogom váltani, csak egyrészt keresni kell jobbat, másrészt a családtagommal egyszerre kell ezt meglépnünk, ő meg komoly beteg és hát...


Szóval ilyen aspektusai is vannak a bejárásnak - be nem járásnak.


Ami ezen a héten volt nekem, azt esküszöm észre sem venném, ha nem lenne COVID, főleg, mert a reflux kábé ugyanilyen tüneteket tud produkálni néha. Így viszont egy normális háziorvos vagy egy normális home office szabályzat és otthon maradok.

2021. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!