Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi klikkek?

Munkahelyi klikkek?

Figyelt kérdés

Szóval a munkahelyemen klikkek vannak és nem voltam még ilyen helyen.

Van egy állandó délelőttös műszak, két váltott és egy állandó esti .

Én a váltottban vagyok.

A délelőttösök gyakorlatig szóba sem állnak velem az estisek sem...még vissza sem köszönnek.

A másik műszak szintén nem és akkor van a műszaktársam, akivel már ijesztgettek, hogy fél éven belül belül én vagyok a 6. műszaktársa.

Úgy is becéznek, hogy 6os.

Róla azt kell tudni, hogy még ebben a fura társaságban is fura.

Ki van gyúrva, keveset beszél, kb mindenkit lesza r és még a főnökség is kb nyalizik neki, hogy legyen már kedves segíteni.

Viszont a munkában a végletekig profi.

Ő a don juan a csapatban.

Először elmentünk kv zni ahol rengeteget kérdezett rólam, de mikor másnap visszahívtam kv ra, akkor arra már nemet mondott.

Azóta ha munka közben hozzászólok, akkor süketnek tetteti magát.

Majd kerek perec megmondta, hogy szakadjak már le róla és legyek önálló, mert vegyem már észre hogy ő most éppen egy csajt olt és vele megy kv zni majd kajálni és ha én ott lihegek a nyakában, az cink, zavaró, plusz egy fillért nem kap az én betanításomért.

És az hogy műszaktársak vagyunk csak egy állapot, hagyjam végre békén és ne kövessem.

Egyébként targoncavezetők vagyunk.


Valami tanács?

Vagy lépjek innen inkább?


2021. szept. 27. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A nem köszönés minősíthetetlen szintű tajparasztság, ezeket nem fogod tudni "megjavítani", beilleszkedni ilyenek közé meg olyan, mintha feladnád az emberi mivoltodat. Dolgozz, amíg megéri, aztán tipli.
2021. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz bandába keveredtél, sajnálom. Próbáld nem személyes sertésnek venni tőlük a dolgokat. Ilyen IQ harcosoktól mit vársz? Csak abban bízhatsz, hogy jön egy új kolléga, akivel jól elleszel
2021. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé világos a szitu a műszaktársaddal kapcsolatban. Elmentél vele kávézni, ott meg lejött neki a beszélgetés alatt, hogy semmire nem vagy jó az ő szemszögéből és hasznából ezért nem foglalkozott veled tovább.
2022. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? Ott dolgozol még? Remélem javult a helyzeted.
2022. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kitartottam ba sszus:)

Így elnyertem a csajozógép gyúrma figyelmét.

Pár hét után azt mondta-kitartó kis bu zi vagy öcsém....ezért megmutatott nekem ezek után mindent, hogy látta nem adom fel, plusz targoncát is tudok azért vezetni, nem vagyok egy balfa sz.

Aztán még rámoltott még jópárszor, ahogy a amai napig teszi, de a haverom lett.

2022. márc. 13. 01:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hála Istennek 😊
2022. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!