Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy nagyon szimpatikus...

Van egy nagyon szimpatikus munkatársam és kezdetben azt hittem, hogy próbál közeledni felém, de azóta kiderült, hogy párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Itt folytatom a kérdést. Tehát így utólag azon gondolkozok, hogy hogyan értelmezhettem ennyire félre a viselkedését.

Sorolom mik voltak, az érdekelne, hogy ti is közeledésnek vettétek volna-e.

Tehát, nagyon sokszor kereste a társaságomat, kedves volt, kommunikatív, humoros, előfordult hogy beszélgetés közben megérintett, figyelmes volt, olyanokat mondott milyen cukimuki vagyok, hogy segítek neki stb. Valamiért felmerült bennem, hogy ah, biztos tetszek neki.Nekem mindvégig szimpatikus volt, még most is, de valamilyen oknál fogva csak felmerült bennem, hogy mi van ha többet akar. Általában jók a megérzéseim, nem tudom ezt hogy nézhettem így be.



2021. szept. 29. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostanaban divat ezt csinalni. Velem is elhitette mar par ember,h nyomul ram,aztan amikor kieleztem a szitut,akkor meg en voltam a hulye.
2021. szept. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy párkapcsolatban van, még rádmozdulhatott, ne legyél már ilyen naív.
2021. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak ilyen flörtölős természetű. Nálunk bent a melóban kb minden pasi flörtölget, szerintem szimplán unatkoznak. Nem kell ebbe többet beleképzelni. Engem nőként mindez egyáltalán nem zavar. Amíg nem zaklatnak, nem fogják meg a seggem és nem bunkók, addig a flörtölés szerintem teljesen ártalmatlan dolog.
2021. szept. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a leírtak alapján szimpatikus vagy neki! Csak mivel van párja így tart attól, hogy furának tartod,hogy szimpatizál veled. Főleg ha nincs nagy önbizalma. Én is voltam ilyen helyzetben. Mióta vagytok munkatársak?
2021. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pár hónapja.
2021. okt. 7. 19:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ettől még ugyanúgy kedves lennék hozzá vagy adj neki valami jelet lájkold a képét vagy ilyesmi. Ha azután is kedves lesz akkor biztos hogy szimpatizál veled.
2021. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írtál az alapján összejönne veled csak van párja
2021. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te lány vagy?
2021. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Megtévesztő a viselkedése, mert másokkal is kedves, de nem láttam még például, hogy mást érintett volna meg.

Nagyon figyelmes srác, szerintem az ilyen a mai világban ritka kincs!

2021. okt. 7. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
És mikben segített neked? Más csajoknak is segített?
2021. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!