Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megismerkedtem egy csajjal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy csajjal aki nagyon szimpatikus de . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég sokat aludtam nála elvoltunk jókat beszélgettünk és most kb 3 hét után rákérdeztem hogy akar-e tőlem valamit komolyabban és azt mondta hogy senkitől sem akar semmit Jelenleg De akkor miért mondta hogy szeret miért viszonyult úgy hozzám ahogy Most nem tudom mit csináljak Szarjam le és ne beszéljek vele vagy próbálkozzak még nála? Most volt vége a párkapcsolatának gondoltam hogy azért nem akar hirtelen új kapcsolatot de akkor miert azt mondta hogy Nem érdekli senki es senkitol nem akar semmit?

2019. jún. 3. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Biztos tanul, sok dolga van, nincs ideje fiúkra, nincs ideje boldognak lenni...
2019. jún. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem raboltad el a szívét, csak jó és engedelmes haver voltál neki. Ott aludtál és nem volt semmi? Még azt is gondolhatja, hogy meleg vagy. Nem kérdezgetni kell és húzni az időt, hanem cselekedni. Ha valakinek nem kellesz, mész a következőre.
2019. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt valami köztetek? Vagy csak mint barátok voltatok együtt? Szerintem nem kell megkérdezni, hogy akarsz-e tőlem valamit. Erre már csak büszkeségből is nagyon sok ember kapásból azt mondja, hogy nem. Próbálkozz és akkor kiderül.
2019. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen volt , lefeküdtem vele
2019. jún. 3. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Szexeltek, együtt vagytok, találkoztok, beszélgettek. Akkor végül is együtt vagytok, nem? Vagy titkol?
2019. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem titkol de sose mondta ki hogy együtt vagyunk és ez zavart ezért kerdeztem rá meg furcsabban veselkedett és utána írta ezt

Abszolút nem tudom mi baja van

2019. jún. 3. 10:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán túl gyors volt ez az új kapcsolat veled a régi után. Az is lehet, hogy csak kellett valaki, aki segít elfelejteni a korábbit.

Írta??? Szerintem ilyen komoly dolgokat ne cseten, írásban beszéljetek meg.

Nekem úgy tűnik együtt vagytok, csak ő nem biztos még benne, hogy mennyire akar komoly kapcsolatot. Folytassátok, aztán ha úgy látod, hogy nem megy, akkor hagyjad.

2019. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent ez most jobb belatasra birt :D
2019. jún. 3. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy lány haverod akit tudsz dugni . A jó oldala , az hogy nála így is működik a barátság , a rossz ha valaki más lesz neki akkor már nem fogod tudni dugni.
2019. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!