Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet valakinek ekkora...

Hogy lehet valakinek ekkora egója?

Figyelt kérdés

van egy kollégám, nincs is szakirányú diplomája, de akkora mellénnyel jár-kel, mintha ő szrta volna a spanyolviaszt.


nekem megvan a diplomám, sokat dolgoztam érte.


mégis sokkal kevesebb az önbizalmam.


velem az illető lekezelő, van, hogy ignorálja a szakmai leveleimet, van, h. kárörvendő, ha valami nem jön össze.


eddig tűrtem, tűrtem, pár napja viszont kifakadtam, és megírtam neki, amit gondolok, persze nem válaszolt.


vhogy sosem értettem, hogy lehet, h. nem tanulta a szakmát, kívülről beesett, annyi szakmai alázat nincs benne, h. képezze magát, és mégis nagy az arca, és nagy az önbizalma.


2021. szept. 30. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden munkahelyen van ilyen, nem csak nálatok.

Ne törődj vele, ha pedig idegesít, gondolj arra, hogy "az a doboz zörög a legjobban, amelyik üres".

2021. okt. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Még egy irigy Jancsi.

Én is ön bizalomhianyos vagyok, mégsem irigykedem azokra akiknek van.

A diploma pedig a mai világban nem minden, ez van.

2021. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én nem irigylem az ő önbizalmát, hanem furcsállom, h. van neki.

nem értek egyet azzal, h. a szakma megtanulása ne számítana, igenis fontos, ha vki jól akarja végezni a munkáját.

2021. okt. 1. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!