Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes még jelentkeznem?

Érdemes még jelentkeznem?

Figyelt kérdés

áprilisban felvettek egy melóhelyre külsős munkatársnak, júniusban kellett volna kezdenem, de közben váratlanul meghalt a barátom, és nagyon kikészültem, kórházba is kerültem.

érdemes írnom nekik, hogy mi történt és hogy ha még áll az ajánlat megpróbálnék dolgozni?


(ez olyan jellegű munka, hogy ha időközben fel is vettek másokat, szükség van az emberekre folyamatosan.)


2021. okt. 9. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szólhatsz max nemet mondanak, részvétem.
2021. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm

és elmondjam, hogy haláleset történt?

2021. okt. 9. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Persze, mi bajod lehet? Legfeljebb elhajtanak, na bumm.
2021. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát nem na bumm, mert nagyon örültem ennek a munkának, és még mélyebbre kerülnék, ha bumm.
2021. okt. 9. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól tenném függővé hogyan táncoltál vissza. Ha gerincesen, elmondtad, hogy történt egy családi tragédia ami nagyon megvisel (még munkába állás előtt természetesen), akkor persze, megpróbálkoznék. Mármint ha folyamatosan keresnek, akkor úgyis van aktív álláshirdetés, pályáznék megint. Ha viszont ilyen sunyi módon eltűntél; pl. nem jelentél meg, nem vetted fel a telefont és hasonlók, akkor inkább hanyagolnám.

Viszont ha #3 javaslatára reális félelem, az újabb összeomlás, akkor sehova nem mennék pszichológuson kívül

2021. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szó sincs ilyenről, nem kerestek telefonon, kórházban voltam, eddig nem tudtam szólni.
2021. okt. 10. 09:46
 7/11 A kérdező kommentje:
5 és "köszi", hogy a gyászidőszakban a sunyi szót használod velem kapcsolatban... bizonyára érző ember vagy.
2021. okt. 10. 09:47
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: gyász időszak ide-oda, tudtál egyenesen kommunikálni vagy nem?
2021. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8 mondom kórházban voltam.

kívánom, éld át, amin átmentem, aztán utána oltogassál.

2021. okt. 10. 12:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem oltogatlak...

A kórházba nem lehet bevinni a telefont? Ez egyenesség, gerinc kérdése, hogy fel tudod-e emelni a telefont és két mondatban elintézni a dolgot, még indokolnod sem kell feltétlenül. Gondolom akkor ők hívtak és nem vetted fel.

Ahogy először is, a kérdésre a válasz, hogy ilyen helyzetben nem jelentkeznék újra. A bizalmukat ezzel a stílussal eljátszottad.

2021. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!