Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanál, ha a főnököd...

Felmondanál, ha a főnököd rendes veled, de a kollégáid közül egy vagy több minősíthetetlenül viselkedik veled (ordít pl.)...?

Figyelt kérdés
...a főnök pedig elnézi, mert vagy nem érdekli, vagy nem tud mit tenni az illetővel.
2021. okt. 11. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnök elnézi, akkor nem rendes velem.
2021. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Lerendezném a munkahelyi problémámat a kollégákkal,ha nem megy tovább állok.Egy toxikus közösség nagyon lehúzza az embert..

Mondjuk az első ordításnál jó eséllyel az orrát törtem volna,de ez én vagyok.Velem ne kiabáljon senki,ha ép akar maradni,én se kiabálok senkivel,alap tiszteletet a másiknak meg lehet adni akkor is,ha szar napunk van..

2021. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Úgy verném pofán az illetőt, hogy a fal adja a másikat. Aztán rúgjanak ki ők, ha akarnak.
2021. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Ejj mennyi kemény csávó, fotelharcos van itt...
2021. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Nem semmi, hogy egyesek miket tanácsolnak. Verekedés miatt, ha kirúgnak, akár pert is kaphatsz a nyakadba. De arra legalábbis jó esély van, hogy nehezen fogsz tudni újra elhelyezkedni.
2021. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálam hasonló a helyzet. Egy kollégám van, akit gyűlölök, állandóan ordít velem, minősíthetetlenül viselkedik, neki mindent szabad, mert 200 éve a cégnél van. A főnök ezt elnézi + ellenem hergelte a főnököt is. Eldöntöttem. Én lépek. Neked is ezt tanácsolom, ilyen közegben nem érdemes maradni. Nem látnak szívesen.
2021. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem ordíthat bárki, - majd bereked, - én meg ott folytatom, ahol abbahagytam - már csak a rend kedvéért is!
2021. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg azoknak a kollégáknak hogy ezzel sürgősen álljanak le,ha nem működik ordítsd szét te is a fejüket vagy hagyd teljesen figyelmen kívül őket
2021. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fotelhuszárkák, magyarázzátok már el nekem, hogy miért lett lepontozva az 5-ösöm! Mert talán nem ez az igazság?
2021. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Való igaz, egy hasonló kérdésnél láttam már olyasmi választ egy illetőtől, hogy nyugodtan lehet verekedni, semmi komoly következménye nem lesz, őt is csak szimplán kirúgták, és rá egy hétre símán talált új melót. Nos, ha ez tényleg így is történt, akkor sincs rá semmi előzetes garancia. Oké, megtörténhet, hogy a munkahely elintézettnek tudja a dolgot annyival, hogy kirúgják, és evvel megszabadultak tőle, a megvert kolléga sem tesz feljelentést, és ha új helyre jelentkezik, azok nem hívják fel referenciáért a korábbi helyét. De az is lehet, hogy ellenkezőleg. 50-50% az esély. Ez épp olyan dolog, hogy ha az ember arra adja a fejét, hogy csalással vagy rablással szerez pénzt, megeshet, hogy haláláig nem kapják el, de éppúgy megtörténhet, hogy egy hónapon belül kattan rajta a bilincs. Nem biztos, hogy érdemes így lutrizni.
2021. okt. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!