Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ennyi évesen is...

Normális ennyi évesen is naagyon izgulni egy állásinterjútól?

Figyelt kérdés

Lesz egy egyszerű helyre állásinterjúm, valószínűleg nem is fognak nagyon kikérdezni vagy nehezet kérdezni, mégis nagyon izgulok és stresszelek rajta. Pár hete egy másik helyen voltam interjún (végül nem vettek fel, mert a be és hazajárást nem tudtuk megoldani), de akkor is nagyon izgultam, pedig semmi negatívum nem ért, sőt - nagyon kedvesek és szimpatikusak voltak.

Normális hogy ennyire stresszelek rajta? Még a hasam is görcsben, fáj is és csak ezen kattog az agyam (mint iskolás koromban vagy nehéz dolgozat/ zh előtt). Azt gondolná az ember, hogy ahogy idősödik, úgy lesz "érettebb", kevésbé izgulósabb... Mégis, mintha jobban stresszelnék mint eddig bármikor (pedig ha nem kapom meg az állást is lesz még lehetőség, nem hajt a tatár stb...).

26/N



2021. okt. 21. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített, amikor elkezdtem úgy kezelni az interjút, mint egyenlő felek közötti tárgyalást, nem pedig egy vizsgát, ahol eldöntik, hogy megfelelek-e. Ettől még van tétje a dolognak, és ha egy állás szimpatikus, akkor egy kicsit izgulok, de a szorongás teljesen elmúlt.
2021. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos én is több helyen tapasztaltam már ezt (pl pultosként 500ft/óradíjon voltam azzal az igérettel, hogy a borravaló megdobja majd - csak hamar kiderült, hogy a napi bevétel nem haladta meg a 20ezret, nem hogy a borravaló az 1000/napot...kisegítőként is dolgoztam virágboltban, ahol a főnök tartott rettegésben, egyszerűen semmi nem volt jó neki - egyedül az tartott ott, hogy a vevőknek tetszettek az alkotásaim és szívesen vették).

Egy ruhaboltba/üzletbe jelentkeztem egyébként, nincsenek nagy elvárásaim, már annak is örülnék, ha normálisan bejelentenének :D , hisz tapasztalatból tudom, hogy ritka az ilyen - vagy csak mindig pechem volt eddig.

2021. okt. 21. 21:37
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem csoda hogy izgulsz,a kommenteket elnézve nem igazán engedheted meg magadnak hogy huzamosabb ideig munkanélküli legyél és nincs olyan végzettséged,tapasztalatod ami miatt ugrálnának érted a munkaadók,válogathatnál hogy 400 vagy 450 nettó kell-e.Így könnyű úgy gondolkozni hogy a munkahely a domináns a kapcsolatban pedig fordítva kéne legyen ahhoz hogy ne izgulj.
2021. okt. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja én is úgy vagyok vele, mint a 7. és 10. kommentelő. Totál ki vagyok égve, az álláskereső portálokon hegyekben állnak a hulladék hirdetések.

És én is szoktam izgulni, pedig idősebb vagyok nálad! Szerintem ez normális, ha valami fontos az embernek, azon izgul.


Ahogy írta valaki nagyon okosan, legyél egoista, öntelt. Gondolj arra milyen szuper vagy.

2021. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, szerencsére nem izgultam túl, még aludni is tudtam :) Az interjú nagyon jól sikerült, tovább is küldött a vezető a következő interjúra, ahol a helyettessel fognak dönteni - ez hétfőn lesz. De mivel a vezetővel kölcsönösen szimpatizáltunk és könnyedén tudtunk beszélgetni így már nem izgulok a hétfőtől sem. Ha eszemben lesz, akkor írok arról is majd, remélem aznap ki is derül, hogy felvesznek-e.
2021. okt. 22. 22:52
 16/18 anonim ***** válasza:
Ügyi <3
2021. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Update: Holnap kezdek is. Megírtuk a munkaszerződést, minden sínen van, már csak jól kell teljesítenem :)
2021. okt. 28. 18:48
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon jó :)

Na látod, simán összejött.

Gratula!

Jöhet az első munkanap :)

2021. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!