Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjak fel, hogy ne...

Hogyan mondjak fel, hogy ne legyen kálvária a felmondási idő és a távozás?

Figyelt kérdés

Irodai munkakörben dolgozom diplomával viszont szaktudásom kb. nulla (csak azért vettek fel, mert hiány van az osztályban és van papírom a végzettségről) viszont egyre jobban kiütközik a hiányosságom azonban a főnöknek fogalma sincs erről, mert nagyon gyenge a munkakontrol.


A gond csak az, hogy bármikor beeshet egy komolyabb probléma, amit nem fogok tudni megoldani (csak nyilván a főnöknek erről nincs tudomása és általában a többiek oldják meg [szolgáltatószektor egyébként]) szóval nem egy alibi munkahelyről van szó ahol nyugodtan lógathatom a lábam hanem lenne felelősségem.


Ráadásul az ülőmunka is a halálom, lassan már depressziós leszek a tehetetlenség miatt (mit tegyek, meddig lehet húzni) és szeretnék egy "mozgósabb" más jellegű munkakört (szakmát is váltanék, mert a jelenlegit gyűlölöm és már 2 helyről buktam ki korábban és amúgy csak kényszerből diplomáztam). Hab a tortán, hogy jön egy konkurencia is ugyanolyan pozícióba (elvileg a tehermentesítésemre, de valójában azért, mert nem látják, hogy igazából rajtam akad el a többiek tehermentesítése magyarul kapom a pénzt a semmire).


Viszont nem tudom hogyan mondjak fel, mert így is jó a hangulat az osztályon a főnök bízik bennem, de sajnos nagyon nincs képben a képességeimmel, de tök mindegy, mert én amúgy se szeretem az irodai munkát és idegileg kezdek beleőrülni ebbe a vacillálásba és alibizésbe.


Szóval kellene egy elfogadható, korrekt érv a felmondásra, amivel a felmondási idő sem válik vezekléssé. A legjobb a közös megegyezés lenne, de nem hiszem, hogy ez ilyen egyszerű lenne, hogy csak kitalálom ezt.



2021. okt. 23. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmondhatod ennek a kivonatát, koncentrálva arra, hogy más pályát képzelsz el magadnak, nem ebben a szakmában, területen akarsz dolgozni. Felmondási időt ledolgozod becsülettel és kész.
2021. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?:D

Megmondod hogy neked ez a meló nem fekszik és a "mai nappal" felmondasz ha nagyon hivatalos akarsz lenni.

2021. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2: 25 vagyok. Nem teljesen mindegy? :D


Jó, csak idegileg kivagyok a bizonytalanság miatt és ha a főnök hirtelen kezdene szivatni meg alázni mások előtt az alatt az 1-3 hónap alatt azt én nem birnám elviselni.

2021. okt. 23. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmész betegállományba.

Mit tudnak csinálni?

2021. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért kezdene alázni, ha eddig is jó volt a viszonyotok?

Ne legyél már ennyire gyerekes

2021. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakmában dolgozol?
2021. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5: Azért, mert tudja, hogy később már nem fogok ott dolgozni és nincs érdeke kedvesnek lenni.
2021. okt. 24. 09:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond h kaptal egy jobb ajanlatot es ennyi. Ha utanna paraszt lesz vegezd szarul a melod vagy menj be reszegen aztan csak ir egy azonnalit..
2021. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!