Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyen is van ilyen...

Más munkahelyen is van ilyen tiltás?

Figyelt kérdés

Teljesen ledöbbentett, hogy a zárásig tartó délutáni műszaknál nem mehetek haza, hanem csak a többi dolgozóval együtt léphetek ki az üzletből...


Pl.: 22:00-ig van a műszak, de nem indulhatok el, csak ha mindenki felöltözött, az kb 22:20-22:25


Ilyet megtehetnek?


Még nem tapasztaltam ehhez hasonlót, de nagyon elegem van...tegnap konkrétan ott álltam kabátban és a műszakvezető megtiltotta, hogy külön hazamenjek, meg kellett őket várnom.



2021. okt. 26. 05:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A jelenlétibe milyen időpontokat írsz?
2021. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

A többieket nem zavarja. Igen, sajnos ez van, ezerből egynek tűnik fel, hogy kétblábbal tiporják, a többi tűr, mint a döglött birka. Ezek miatt a kushadó csicskák miatt érzik magukat bármire felhatalmaza a mocskos munkáltatók és egyébb "vezetőcskék".

Nem kell engedélyt kérni, fogod magad, hazamész. A jelenlétibe meg azt írd be, mikor valóban a kapun kilépsz.

2021. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem dolgoznék ott nagyon. Olyannal már találkoztam, hogy nem lehet előbb elmenni, mint a műszak vége. De utána ott tartani? És ha megy a buszod vagy valami? Max ha kifizetik akkor maradnék.
2021. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Aldi? Ott is így van, azt nem tudom miért. Valami belső szabály.

Az én munkahelyemen gyárba még hordani kell a maszkot, mert ez van beírva a belső szabályzatba és nem tudsz mit tenni. Ha nem hordod fegyelmi.

2021. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam egy kicsit hasonló helyzetben, vagyis már lejárt a munkaidőm, de mindig meg kellett várnom egy kollégámat, kb csak annyira, hogy megnyomjon egy gombot, addig nem mehettem el. Viszont az adott kolléga mindig elfelejtett időben jönni vagy nem ért rá, így volt, hogy fél órát is kellett ott ácsingóznom, és az összes éjszakai busz elment addigra.


Kb két hónap után ez már nagyon bosszantott, így egy alkalommal elhatároztam, hogy lelépek, amikor lejár a munkaidőm, vagyis nem vártam meg a hapsit. Másnap ki is rúgtak, amitől hatalmas megkönnyebbülést éreztem és kerítettem egy normálisabb állást. Az a cég meg becsődölt három hónappal később.


Sorry not sorry :D

2021. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom. Nekem volt egy olyan munkahelyem ahol elég sok részleg volt és ebédidőben azoknak akik egy részlegen dolgoztak mindig egy asztalhoz "kellett" ülniük enni :) Ha valaki máshová ült már kombináltak, hogy különcködik az illető :D
2021. okt. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Dolgoztam egy lepra gyárban, volt valami A3-as méretű "céges újság", aminek az egyik oldalán keresztrejtvény volt, a címlapján meg az, hogy a gyár tulajdonosának a fia zenélt valahol. Ránéztem, amikor osztotta a részlegvezető, és nem kértem.

Minden hétfőn volt egy csődítés, ahol a tulaj mindenkit lehordott, de nem név szerint, csak mindenki magára ismerjen. Ekkor megemlítette, hogy van, aki nem veszi át a céges újságot.


Én se sokáig bírtam ott, de nem ezért. Mindenesetre ez a jelentgetős dolog sem tetszett nekem.

2021. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!