Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire lehetne gondolni? Miért...

Mire lehetne gondolni? Miért furcsa ez az egész?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy kolléganő, akivel jól kijöttünk. Nagyon sokat beszélgettünk mindennel kapcsolatban, nagyon sokat nevettünk is mindig. Többen is mondták nekem, hogy olyanok vagyunk, mint a rossz hàzasok. Üzenetet is váltottunk többször is. Egyik napról a másikra ellenséges, mogorva lett velem szemben. Oda is mentem hozzá, hogy megkérdezzem, hogy mi a baj. Annyit felelt csak, hogy nem tartozik magyarázattal, nincs miről beszélgetnünk. Akkor azt elmondtam neki, hogy sajnálom, hogy így alakult, de ettől függetlenül emberként és, kolléganőként mindig kedvelni fogom őt. Azóta kb eltelt egy év. Kicsivel több is eltelt. Nem beszéltünk ez idő alatt semmit. Egyszer oda jött teljesen magàtól, és mondta, hogy szeretne beszélgetni velem. Mondta, hogy szeretné, ha valahogy kicsit oldanák a feszültséget kettőnk közt. Kicsit beszélgettünk is a dolgokról. Az ok, hogy miért nem akart beszélgetni, a mai napig nem derült ki. Azóta többször is dolgoztunk együtt és beszélgettünk általános dolgokról. Volt olyan, hogy rosszul volt a munkahelyen. És a segítségem kérte. Segítettem neki. Aztán mondta, hogy valahogyan szeretné viszonozni ezt a dolgot. Azt feleltem neki, hogy nem tartozik semmivel. Egyszer megjegyezte, hogy amilyen parfümöt érez rajtam, nem áll jól nekem, szerinte. Használják mást. Nem akarok erőltetni semmit. De távolság tartó vagyok vele szemben, hogy nem volt teljessen őszinte.
2021. okt. 27. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Furcsának furcsa, de ha egy év alatt se bírta kibökni hogy mégis mi lett a baja, akkor nem tudom hogy lehet-e bármit tenni. Ne hagyd magad kihasználni.
2021. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Egyik napról a másikra ellenséges, mogorva lett velem szemben.": szerintem van pár "jó akarója/jó akaród", aki beszélt vele, és negatívan dolgokat mondott rólad, emiatt olyan, amilyen.
2021. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!