Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél, ha a főnököd...

Mit tennél, ha a főnököd megfenyegetne, hogy elbocsájt, ha nem oltatod be magadat koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 30. 11:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
22%
Be vagyok ottva, de én megfognám nekijje a mindzsóját főniasszonnak.
2021. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
44%

Aki fél, oltassa be magat. Elvileg megvedi, nem? Akkor miert felnek olyan sokan az oltatlanoktol? Ja mert ok sem biznak az oltasban.

Nem fogom beoltatni magam masok felelme miatt es pont. Par ev es elhalvanyul ez az egesz, semmi jelentosege nem lesz, max az oltottak cipelik magukkal a mellekhatasokat... Fiatal csapatban dolgozom, nagyreszt nincsenek oltva, es a főnök sem varja el szerencsere.

2021. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
27%

"Par ev es elhalvanyul ez az egesz, semmi jelentosege nem lesz"


Hála az oltottaknak és hogy kevesebben vannak a butuska oltásellenesek

2021. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
61%
Soha nem oltatom be magam.Soha semmilyen áron.
2021. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%
Én beoltattam magam...a többiek nem érdekel mit csinálnak, legalább előnyben leszek álláskereséskor. :D
2021. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
44%
De amúgy komolyan, akik a fideszt hibáztatják, szerintük az ellenzék nem vezetne be hasonlót ha az lenne hatalmon? Mert Olaszországban is vannak ilyen rendeletek..
2021. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
70%
A sok birka még mindig de nagyra van, hogy őket már oltották. Gondolom az nek tűnik fel, hogy az egész egy nagy politikai lufi, ami hamarosan ki fog pukkadni.
2021. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
42%

Számomra irreleváns a kérdés, de nem azért oltottam be magam mert azt gondolom, hogy csak ez menthet meg.


Hanem mert pont ettől tartottam, hogy munkahelyek elő fogják írni. Tudtam én ezt előre.

2021. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
23%

A sok birka még mindig de nagyra van, hogy őket még nem oltották.

Gondolom nem tűnik fel, hogy az értelmiségi réteg már rég túl van rajta, az orvosoktól kezdve a tudósokon át a mérnökökig mindenki, csak ez a gyári munkás réteg hiszi még mindig azt, hogy a fidesz műve ez az egész világon. Buta prolik

2021. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom mit fél mindenki az oltástól, szerintem ha egy szál cigit elszívsz nagyobb bajod lesz
2021. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!