Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél, ha a főnököd...

Mit tennél, ha a főnököd megfenyegetne, hogy elbocsájt, ha nem oltatod be magadat koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 30. 11:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%
21. Nagyobb bajod lesz? Várjuk a játék legvégét szerintem.
2021. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
69%
A játék legvégét tudjuk, láttuk a történelem soran. Csak vannak, akiknek ez az információ is kimaradt, gondolom csak 8 osztályuk van...
2021. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
49%

3. oltáson is túlvagyok mindennemű jogszabályi nyomás nélkül is.


Nálunk (multicég) nem léphet be az irodaépületbe se az, május óta akinek nincs kártyája.

És aki nem lép be az nem dolgozhat. És aki nem dolgozik azt elbocsátják. Ennyi.


Egy ember se volt de egy sem a kb 3000 hazai alkalmazotti gárdából akit emiatt küldtek el. MInd vállalta az oltást.

2021. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%
23. Elég szomorú,hogy 3 ezer emberből egy sem volt aki elég erős lett volna lelkileg.
2021. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%
Nagykorúnak megmondja a munkáltatója, hogy majd én azt tudom🤣. Köll köll vagy nem köll az éhbér.
2021. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
44%
24. Elég dicséretes,hogy 3 ezer emberből egy csak 1 volt, aki ostoba
2021. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%

Azonnal felmondanék.Nekem ne mondja meg senki sem hogy mit csináljak.

Keressen akkor mást a helyemre ha ez a mizéria elkapja XD

Szerencsére ilyenről szó sincs mert nem mindenki vesztette el az eszét és tudja sok ember hogy ez nem egy Ebola

2021. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
87%
Felmondok es kész.
2021. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogom beoltatni magam, rúgjanak ki. Kénytelen leszek visszamenni prostinak. Ki akartam törni, sikerült is, de ha ellehetetlenítenek, nincs más megoldás, folytatom, amit abbahagytam, de már okosabban fogom csinálni. Bár ez a terv csak vég szükség esetén lép érvénybe .
2021. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az igazán furcsa, hogy kötelezhetnek a munkáltatók az oltásra, de felelőséget annak esetleges következményeiért senki nem vállal.


Tehát. Meg vagyok zsarolva az állásommal, de ha az oltás miatt egédzségügyi hátrányt szenvedek, az már az én bajom.


Az meg nem magyarázat, hogy akkor mondjak fel... Évek óta megszokott munkámat hagyjam ott a bizonytalanságért, meg meg vagyok zsarolva....


Fenomenális...


Be vagyoj oltva már vagy féléve, szóval nem azért írom ezt mert oltás ellenes lennék.


De szerintem ahhoz mindenkinek joga van, hogy el döntse akar e kisérleti nyúl lenni. Mert ha írásban garantálnák azt, hogy nem lesz maradandó egézség károsodása az oltakozónak, akkor még el is fogadnám ezt a kötelező dolgot.


Viszont így, ebben a formában ez több mint felháborító...

2021. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!