Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen? Egy órát ülök egy állásra jelentkezésen, és alig van valami eredménye.

Figyelt kérdés
Más területekre szeretnék jelentkezni, mint amin korábban dolgoztam.
2021. nov. 4. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már 1 hónapja, csak 1 válaszolt...
2021. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te... Tudom nem nyugtat meg de hidd el mások is szívnak.

Azért ne add fel, össze fog jönni.

2021. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy multi cegnel sok a jelentkezo, szoval eltarthat 1 honapog
2021. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Két módszer van. Egyik hogy atom célzottam azokra az állásokra jelentkezel és a CV motiv levél is arra van felpattintva.


Vagy fogod magad felütöd az állás hirdetéseket és gondolkodás nélkül szórod a sablonokat, csak a motivációs levélben cserélgeted a fejléceket. Elküldesz 100-200 -at aztán majd válaszol 10, felhív 2 hogy mehetsz és abból egy jelez hogy nem másik meg elfelejt. Egyszer csak lesz valaki ahol meg is felelsz és ennyi. Türelem játék, néha tarts szünetet mert rámegy az ember ha ráfeszül nagyon.

2021. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mit szóljak… diplomával elmentem call centerezni, mert kezdőként oda vettek fel, könnyűnek tűnt és gyorsan kellett a munka anyagiak miatt…

Azóta sehova máshova nem vesznek fel csak másik call centerbe.

2021. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgálómérnök gyakornokként kezdtem a "pályafutásom", aztán gyárban lettem gyakornok, tesztmérnök, azóta kb csak ilyen pozíciókra vesznek fel. Pedig szívesen elmennék pl junior szoftverfejlesztőnek is akár, mert érdekel, de nem. Nem vesznek fel.

Most szoftvertesztelőként dolgozom.

Ez van!


F

2021. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Hiába szeretnék váltani, tudom is, hogy jó lennék... ignorálnak.
2021. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En jelentkeztem vagy 200 helyre. Volt ahova fel is vettek volna, de a feltetelek nekem nem lettek volna jok. Vegul ugy sikerult egy jo allast talalnom, hogy kitettem a professionra az oneletrajzom, ugy hogy a cegek is lassak, akik embert keresnek.
2021. nov. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 én két diplomával tartok ugyanitt...
2021. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!