Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem vesznek fel sehova...

Miért nem vesznek fel sehova szállodai takarítónak érettségivel?

Figyelt kérdés

Volt amelyik helyről vissza se hívtak, ahonnét igen ott meg azt mondták majd értesítenek aztán semmi. Valahol meg azt mondták, hogy ez egy kemény munka és nem bírom, meg ők olyant keresnek aki hosszútávon vállalja. Nyilván én se hónapokra keresek munkát. Előtte gyárban dolgoztam,25kg-os zsákokat emelgettem egész nap. Külföldön meg csomó fiatal lány dolgozik ebben a szakmában.

Mi lehet a baj, miért nem vesznek fel?


2021. nov. 6. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem az érettségid miatt nem vesznek fel.
2021. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Manapság a takarítónak is tapasztalat kell ,sőt okj.
2021. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Láttam van egy hónapos tanfolyam akkor azt megcsinálom és utána talán jobb lesz a helyzet.
2021. nov. 6. 13:53
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
nem kell ilyenhez tanfolyam, valami nem tetszik nekik rajtad, azt kéne kideríteni, mi az, ami mindenütt kizáró tényező.
2021. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy meg ne írd be a cv-dbe az érettségidet.
2021. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom mi lehet az mert mindig csinosan öltözök, szolid sminket viselek, hajat is szoktam mosni..

de akkor írjam csak oda az általános iskolát vagy mi?

2021. nov. 6. 14:09
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Takarító vagyok azt mondták OKJ kell anélkül fel se vesznek. Az nekem nincs.

Majd pár nap múlva csöngött a teló hogy menjek fel vagyok véve.

2 éve melózok nulla papírral.

2021. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%

6 Nem érted, hogy nem az érettségi a baj? Az okj-t felesleges megcsinálni.Az lehet veled a baj, amire gyanakodtam is.


Azt írtad arra hivatkoznak, hogy nem fogod bírni a munkát, ők meg hosszútávra keresnek takarítót.


Te meg odamész kis csinosan, kisminielve, kiöltözve.Gondolom az összbenyomásuk az a kinézeted és a viselkedésed alapján, hogy azt sem tudod mivel jár ez a munka.Igazuk van, ez kemény fizikai munka.Valószínűleg nem nézik ki belőled, hogy ezt képes lennél legalább 1 évig csinálni, olyat meg nem akarnak felvenni, aki legkésőbb 1 hónap után felmond.

2021. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Persze hogy az csak úgy, mint gyárban dolgozni, szezonmunkán dolgozni stb..

Másik részből meg mindenki azt írja, hogy állásinterjúra nem illik melegitoben menni.

2021. nov. 6. 14:19
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
9 Nem is kell melegítőbe.Legközelebb menj egy csinosabb sportcipőbe, normális farmerbe, egyszerű pulóverbe, copfba fogott hajjal.Ne sminkeld ki magad(max kis korrektor, alapozó, szájápoló, ha muszáj), je tegyél fel ékszereket(maximum pici fülbevalót, ha hordasz), ne parfümözd magad.Csak egyszerűen, tisztán menj oda.Azt is érdemes elmondani, hogy előtte hol és mit dolgoztál.Így nagyobb esélyed lenne.
2021. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!