Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondáskor derül ki igazán...

Felmondáskor derül ki igazán mit gondolnak rólam a kollegáim? amikor már nincs értelme jópofizni, nyalni puncsolni és előkerülhetnek a verbális kések?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonló nálam is. Meg is mondtam, hogy na látjátok, azért is húzok el innen, mert nem tudtátok megmondani még azt sem, hogy problémátok van velem. Nekem olyan helyre van szükségem, ahol fejlődhetek, de köztetek nem lehet. Néma gyereknek...


Aztán erre csak pislogtak. Nagyon könnyű önigazolásból odabaszkodni pár erős szót, ha felmondok, hogy miért nincs rám amúgy sem szükség ott és miért nem vették hasznát a munkámnak, de egyelőre még mindig én vagyok az, aki felmondott és nem ők nekem, pedig ha annyira szar vagyok, ők is megtehették volna. Most már minek beszélni arról, ami nem volt fontos akkor sem, mikor az lehetett volna? Én legalább folyamatosan jeleztem a problémáimat, csak szartak rá, ezért felmondtam. :D

2021. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én meg azt hallom a hátam mögött a főnöktől rólam (amúgy gerincesen a hátam mögött) hogy NA végre elment (mármint én)


A pitiáner gerinctelen istenbarma. MIért nem rúgott ki, ha annyira útban voltam?

Szarf****ú utolsó senki.

2021. nov. 14. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kerdés?
2021. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!