Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet csinálni egy olyan,...

Mit lehet csinálni egy olyan, emberrel aki meg állás nélkül beszél?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki folyamatosan beszél, fossa a szót meg állás nélkül, és bármennyire is kérem, hogy fejezze be, nem foglalkozik vele.

A főnökömnek szóltam, de ő se foglalkozik vele, amíg rendesen csinálja a munkáját, addig nem szól neki.

Még csak nem is tudom, ott hagyni mert soron dolgozok vele.

Most ott tartok, hogy le ütöm.

Tanácsok?



#idegesítő kolléga #folyamatosan beszél
2021. nov. 19. 19:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne reagálj rá. Dugd be a füled fülhallgatóval. Mi is így ràzunk le egy kollégát, akinek egész nap annyi folyik a száján, hogy "megdugnàm xy-t" akit meg nem megdugna arra az a dumàja, hogy "megölném, lelőném", vagy épp egy-egy kollégát hord el mindennek (általában engem). Ritka selejt rosszindulatú féreg. Főnök tud róla, de emberhiànyra vonatkozva nem rúgja ki.

Egyébként miért nem beszélgetsz vele? Azért, mert te olyan ember vagy aki nem szokott, utál beszélgetni, vagy azért mert ostoba dolgokat beszél? Ha a második, akkor megértem.

2021. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele abszurditásokat kommunikálni, például mond ilyesmiket:

Gyönyörű szép a fogsorod! Felizgat a téma - mesélj még! Oltári jó logikával elemzed a témát!


Kontrázz rá a témáira. Ő mond valamit, Te visszamondod mint egy hasonló saját tapasztalatot, de rém színesen és eltúlozva. Legyél vele azonosképpen kellemetlen - csak csináld még rámenősebben - hisz bizonyára intelligensebb vagy!

2021. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!