Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lehet az, hogy a főnök...

Miért lehet az, hogy a főnök a közös ebédnél a kolléganőmmel(és mindenki mással is) tartja a szemkontaktust, én meg aki vele szemben ülök, rám se néz beszélgetés közben?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Korod, nemed? Beosztásod? Nem csináltál valamit az elmúlt napokban?
2021. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
29/N, ő kb 40/F. én kezdő ügyvédjelölt vagyok, ő a vezető ügyvéd az irodában
2021. nov. 19. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kívánja a tested.
2021. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Lehet kapuzarasi panikja van mert öregszik benned meg sok a lehetőség

Ne foglalkozz vele

Az is lehet hogy túl szimpatikus vagy neki

2021. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

7# Ha baja lenne vele, kirakná mint hadnemondjam.


Kérdező, ba*ni akar veled. Feküdj alá.

2021. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Szar dolog a féltékenység, az tény.


Én ismerek nőket akiknek konkrétan trauma, hogy nem ők vannak a középpontban. Nos, én pontosan ezért ignorálom a környezetemben a nőket és láss csodát, meg is születnek az ehhez hasonló kérdések a nőktől egy weboldalon :D


Egyébként viccen kívül, el kell fogadni, hogy nem te vagy a világ közepe. Valakinek szimpatikus vagy, valakinek pedig nem. 1-2 nő tényleg úgy gondolja hogy azért mert ő nő és csak a puszta létezése okán is körbe kell ugrálni őket és rettentően idegesíti, ha ő nincs kitüntetett figyelembe, csak azért mert nő.

2021. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem kicsit sokat képzelsz ebbe. Nem hinném, hogy ez szimpátia kérdés és hogy ennek bármilyen jelentősége is lenne a főnököd szempontjából.
2021. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!