Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek rossz pontot...

Szerintetek rossz pontot szereztem ezzel az edzőmnél?

Figyelt kérdés

Idén nyár óta játszok egy focicsapatban (előtte máshol voltam).

És jól alakult minden, minden téren.

Viszont úgy egy hónapja lebetegedtem valami torokgyulladás féle, teszteltek is covidra a lényeg, hogy 2 hétig rosszul voltam, táppénzre is kerültem és kimaradt 2 meccs. Aztán jól voltam elmentem egy meccsre, ott mondta az edző, hogy beteg voltál most csak csere leszel.

Mit hozott az élet, megint lebetegedtem és szerintem covidos vagyok, és az a pech, hogy pont a meccsnapon írtam neki.

Remélem nem hiszi azt, hogy link ember vagyok esetleg berúgtam és nem tudtam felkelni. Vagy megsértődtem a multkori kevés játéklehetőség miatt.

Egyszerűen mostanában annyi felől fertőzik le az embert.

Nem szeretném, hogy sértődés legyen belőle.

Ti hogyan reagálnátok?



2021. nov. 20. 13:32
 1/1 anonim válasza:
100%
azzal, hogy mit gondol az edző nem kell foglalkoznod. nem tudsz ellene tenni, max annyit, hogy őszintén elmondod neki, hogy számodra is kellemetlen volt a szerencsétlen egybeesések. Azon meg ne csodálkozz, hogy kispadra küld, mert nyilván egy korrekt edzőnél az kap játéklehetőséget aki folyamatosan edz, hisz jobb formában van mint te a betegséget követően. Dolgozz és dolgozz és szép lassan sanszos hogy visszaszerzed a helyed a csapatban! sok sikert!
2021. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!