Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen mondvan csinált okokból...

Milyen mondvan csinált okokból történő kirúgásos storyt ismertek?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk, unszimpátiából és nézet különbségből senkit nem lehet kirúgni, így beindul a kreativitás.


Lehet saját és ismerőssel megtörtént story is.


2021. nov. 27. 18:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20: Ha a sztori szereplői teszem azt mind kelet-európaiak, akkor valamennyure érthető.
2021. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én habozásra megbüntetném félmillió forintra (alsó hangon) azokat, akik mások állásával játszadoznak, (legyen az munkáltató vagy egyéb felettes vagy szemétkedő kolléga) hogy érezzék csak milyen az, amikor valaki megélhetési gonddal küszködik az álláskeresés miatt.
2021. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Habozás nélkül, na.
2021. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#21 mondjuk a mi cégünkbe az összes kelet europai sokkal összetartóbb a magyarnál, még egymással szemben is. Ami engem kifejezetten zavar, de hát nem lehet mit tenni. Pláne úgy, hogy hiába jöttek tök más országból megértik egymást, és tudnak kommunikálni egymással a saját nyelvükön is.
2021. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
24! Nem csak a kelet európaiak.
2021. nov. 30. 10:27
 26/28 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy a főn9k unokahúgát kirúgták a munkahelyéről, és ő meg odavette az én helyemre, de nem ám csak úgy, hanem olcsó kis hazugságokba csomagolva.

ez a hely egy masszázsszalon volt, külföldi lányokkal, a határ mentén. Azt mondta a főnök, hogy biztosan én segítettem nekik a határt átlépni, és miattam futkosott jó sokat, hogy ebből nekem nehogy rendőrsági ügyem legyen, mert hát lehetett volna. Az a slusszpoén, hogy a külföldi csajok egyike sem találkozott egyenruhással a pár órás szomszád országban tett látogatása alatt.

MÁsik, hozzám visszajutott információ szerint, a váltótársam addig beszélt neki, amíg ki nem rúgott. Meg olyat is hallottam, hogy azért van, mert nem szereti a szüleimet. Aztán pár éven belül négy csládtagját is elvesztette, szülők, plusz asszony plusz lány. Karma. Ha esetleg látom, mert amúgy meg mindig ott lóstul a templomban, akkor mindig belevigyorgok a pofájába.

2021. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mostanában egy divatos kirúgató duma: Ha már most nem bírod, akkor pláne nem fogod írni ha jön a pörgősebb időszak.
2021. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én nem tartom helyén valónak, hogy egy munkaerő túlkínálati időszakban (pláne amikor munkáltatói és felettesi visszaélések vannak), nincs minden embernek ez időben egy passzív alapjövedelme. Akkor nem lenne ekkora arcuk.
2022. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!