Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik otthonról dolgoztok,...

Akik otthonról dolgoztok, van, akinek este, ill. éjszaka jobban megy a munka?

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 01:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, jobban tudok olyankor dolgozni, kevesebb a zavaró tényező.
Nem, nappal tudok csak hatékonyan dolgozni.
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szinte minden nap éjjel 4ig dolgozom otthonról, gyorsabban megy, egy kedves tea, illatos gyertya meg valami menő film mellett. Aztán reggel pedig utálom magam, hogy nem voltam képes elmenni aludni.
2021. dec. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-es és hogy bírod ezt minden éjjel?
2021. dec. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

#2

Annyira nem rossz. Az alvásrezsimem felborult, nálam a reggel kb délt jelent. Kialszom magam rendesen. :)

2021. dec. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Reggel akkor nincs dolgod? Én inkább reggel csinálnám akkor :) igaz nem vagyok már túl fiatal, gondolom te igen :)
2021. dec. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos egyszerűbb lenne napközben! :D Programozok és modelleket tervezek, ez valahogy jobban megy nyugisan éjjel. :)
2021. dec. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Az remek munka. Hány éves is vagy akkor?
2021. dec. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a munkahelyen is délután vagyok hatékonyabb. Havi 4 nap van home office nálunk jelenleg.
2021. dec. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobban menne este, de nálunk meg van tiltva, hogy este dolgozzunk. Fogalmam sincs miért, de a normális törzsidőben (fél 8-tól 4-ig) kell dolgozunk, elérhetőnek lennünk, utána ki kell kapcsolni a számítógépet, és rendszeresen kiakad a vezetőség, ha valakit azon kapnak, hogy ha a fenti intervallumon kívül is dolgozott.
2021. dec. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
Én délelőtt elég alaplángon vagyok de a munkaidőm kötött, 8-16:30. Ebédig vegetálok, utána felélénkülök de ha tehetném este meg az éjszaka első felében dolgoznék.
2021. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!