Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet ebből valami problémàm?

Lehet ebből valami problémàm?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyonőr vagyok egy telephelyen, ahol folyamatos a kamionos forgalom. A bejáratnál van egy sorompó is, amit én és a kollégám kezelhetünk. A minap egy kamionos kifelé menet nekiment a sorompónak, és az szanaszét tört. Felvettük a jegyzőkönyvet, és a sofőr kezdetben azt mondta, hogy elismeri a tettét, majd mikor alá kellett volna írni a jegyzőkönyvet akkor beleírta kézzel, hogy "Nem ismerem el a felelősséget", és elkezdett velünk balhézni, hogy a mi hibánk, hogy ő letörte a sorompót, és lefényképezte a jegyzőkönyvet (a dokumentumon csak az ő aláírása volt, és az én nevem nyomtatott betűvel, ezen felül le volt írva az esemény, az hogy beleírt ő is kézzel a jelentésbe, és ennyi. Se tanú nem volt a lapon, se pecsét, se semmi ilyesmi). Azt mondta, hogy ezzel megy a főnökéhez, meg a rendőrségre.

Azt, hogy kàrt okozott felvette a kamera, és volt két szemtanú is rajtam kívül. Vettünk fel új jegyzőket, de azt már nem volt hajlandó a sofőr aláírni, elkezdett üvöltözni, hogy nem ismeri el, a mi hibánk, beült a kamionba, és elhajtott.

Lehet valami problémám ebből? Egyébként a sorompó teljesen látható, eddig még MINDEN sofőr észrevette, és azért nem volt felnyitva, mert amíg nem töltöttünk ki minden dokumentumot, addig nem mehet ki a kamion. Még kb egy percet kellett volna várnia, hogy felnyissuk a sorompót.


2021. dec. 3. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tiéd, szólj a főnöknek.
2021. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóltunk mindenkinek, akinek kellett.
2021. dec. 3. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kamerafelvétel mindent elárul majd.

Te ha az előírtak alapján végezted a munkádat semmi bajod nem lehet belőle.

2021. dec. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

“Azt, hogy kàrt okozott felvette a kamera, és volt két szemtanú is rajtam kívü”


Ez a lényeg. A többi a főnököd dolga.

2021. dec. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel van felvétel és szemtanú elég egyértelmű a történet,nem aggódnék a helyedben amíg elvégezted azt ami a Te részedről kötelező.
2021. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!