Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállaljam a december 26-ot...

Vállaljam a december 26-ot is, ha a karácsony másik 2 napján is dolgozok és emiatt már úgyis megsértődött rám a család?

Figyelt kérdés
24 - én 6-14 24-én 11-24 be vagyok írva alapból, emiatt már megsértődött rám a család, hogy a családi karácsonyra nem tudom elvinni a gyerekeket, 26-án lehetne menni pluszba (plusz pénzért), akkor anyósékhoz kellene menni, oda nem sok kedvem van de akkor ők is megsértődnek.

2021. dec. 5. 09:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod eldönteni hogy megéri-e a plusz pénzt a családi kapcsolatok romlását.Ha tudnánk a pénzügyi helyzetedet tudnánk érdemben segíteni de így nehéz.Ha le vagytok égve,fontos dolgot kell nélkülöznötök akkor azt mondom megéri de ha nincs nagy szükség rá akkor nem.
2021. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig milyen szép lenne, ha karácsonykor az apuka is ott lenne.
2021. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!