Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kellene tennem, ha úgy...

Mit kellene tennem, ha úgy érzem nem tudok nőkkel együtt dolgozni?

Figyelt kérdés
A munkám során hátráltatva érzem magam miattuk, hiszen nem elég erősek, ügyesek, sokszor nincsenek képben az adott feladattal. Ráadásul sértődékenyek, hisztisek, pletykások. Én viszont nem szeretném elhagyni ezt a munkahelyet, hiszen évekig ezért tanultam. Jelenleg a munkahely szervezeti felépítéséből fakadóan, viszont ebben nem lesz egyhamar változás. Tanácstalan lettem, talán váltanom kellene a honvédség felé, ott legalább valószínűleg nem lennék nőkkel közvetlen beosztásban.

#nők, munkahely
2021. dec. 6. 02:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Milyen pálya ez?
2021. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel privátban leírom a részleteket. Én csak azt szerettem volna kérdezni, hogy érdemes lehet-e emiatt önmagában munkahelyet váltani. Tanácstalan vagyok, mert egyik oldalról szeretném a munkám. A másik oldalról viszont leírtam már az aggályom.
2021. dec. 6. 12:33
 13/21 anonymousreview60 ***** válasza:
Ne a konkrét szervezetetbmondd, hanem hogy kormámyhivatal, ilyen-olyan osztály, wz meg az a munkakör.
2021. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Árufeltöltő.
2021. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem árufeltöltő! Nem is ezen van a hangsúly, habár butaság volt kiírnom a kérdést is. A háttérismeret nélkül úgy sem érti meg senki.
2021. dec. 6. 13:04
 16/21 anonymousreview60 ***** válasza:
49%
Nem akarsz érdemi, de a személyazonosságodat nem veszélyeztető háttérismeretet adni. Troll nem lehetsz, mert azok igazán provokatívok, ésnindig új információt csepegtetnek, amivel fenntartható a duma. Te pedig sem szakmát sem munkahelyet nem adtál meg. A másik lehetőség, hogy egy sértődött f@sz vagy, aki itt keres - maga előtt is titkoktan - igazolást.
2021. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%
Én nő vagyok, de totál átérzem. az eddigi munkahelyi szrkavarások mindig is nőktől indultak, legalábbis tapasztalatim szerint. Igaz a hisztis, sértődékeny, lusta. Ha te nem csinálsz meg valamit, akkor már megy a vinnyogás, ha neki kéne ugyanazt megcsinálni, akkor szintén. Vannak tök alap dolgok, amiket én már a második hónapban a cégnél (nem olyan régen kezdtem) tudtam úgy, hogy abszolút nulla tapasztalatom nem olt, már ott van hat éve, e lövése sincs, és ha valaki ezt szóvá teszi, akkor meg a hiszti.
2021. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kírásom természetesen nem vonatkozik minden hölgyre, specifikusan az én munkahelyemről írtam. Mérlegeltem a dolgokat, és eldöntöttem a dolgot.
2021. dec. 6. 20:17
 19/21 anonymousreview60 ***** válasza:
51%

A magánüzeneted alapján ez tiszta helyzet. Nem irígyellek. Teljesen érthető a hozzáállásod. Nem kompetens, erre a pörgésre nem alkalmas emberek kerültek oda, akik koruknál és egyéb munkatapasztalatuknál fogva tartották magukat valamire, és azt hiszik vagy szeretnék hinni, hogy az most is fennáll, de nem.

Alapvetően nem az a gond, hogy nők, de az is igaz, hogy a munkaköröd által megkövetelt gyors - ha úgy tetszik konfrontatív - feloldásra ők nem alkalmasak.

Azért a munkakört megye nélkül, ha kiírtad volna sem lett volna a fejed kitűzve a megyeháza tornyára.

2021. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne a pontos sztori.
2021. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!