Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi időbe telt amíg találta...

Mennyi időbe telt amíg találtatok egy olyan munkát, ahol megbecsülnek és jól is érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Negatív és pozitív élményeket egyaránt szivesen meghallgatok

2021. dec. 14. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen kezdtem dolgozni, szerencsére már az első munkahelytől jó volt az egész, bár persze mindenhol vannak problémák, de összességében jó a társaság és a légkör
2021. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Masodik munkahelyem ilyen. Az elsomunkahelyemben jol ereztem magam, de nagyon keves volt a fizetes, tipikusan az a munbka volt ahova orommel mesz be, csak keves fizu. Lehet ezt is hasznalta ki a ceg, hogy az emberek szeretik csinalni, es ezert keves penzt ad erte. Itt 3 evig maradtam.


A masodik munkahelyem is hasonlo volt, jo kozerzet keves fizu. Aztan egyik evem nagyon jol sikerult sokat bizonyitottam a tudasombol, es ugy gondoltam kijarna nekem a beremeles, igy hat beszeltem fonokkel, mondtam neki mennyit kerek. Megigerte, de sajnos nem valtotta be, igy hat felmondtam, 2 ev utan. Egy ev mulva felhivtak telefonon hogy nem-e jonnek vissza hozzajuk, megadjak amit kertem. Azota is naluk vagyok, minden evben van beremeles keres nelkul.

2021. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon szerencsés voltam, mert erre csak 19 évet kellett várni. (Születésemtől kezdve)


Elsős egyetemistaként találtak meg és vontak be a munkába. Nekem hatalmas megtiszteltetés volt, így természetesen mindent beleadtam. Jól érzem magam azóta is, ők pedig nagyonis megbecsülnek. Gyorsan tanulok, nekik pedig baromi jó, hogy valakit a saját elképzesléseik szerint taníthatnak be, céljaiknak megfelelően. Nekem is jó, mert élvezem a munkát, mindenki nagyon jófej és segítőkész, szakmai tapasztalat stb.


Ha úgy vesszük semennyit nem vártam, mert előbb volt ez a lehetőség, minthogy én munkát keressek.


Egyelőre nem a tudásom, hanem a munkám és a bennem lévő lehetőség van megbecsülve. Nagyon szeretném, hogy egyszer majd olyan legyen a tudásom is. Ez persze még messze van, de ehhez a célhoz minden segítséget megkapok.

2021. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor GYES után állást kezdtem keresni, akkor az összes munkahelyemre másfél-két hónap után vettek fel. A harmadik, jelenlegi az, ahol jól érzem magam, és jól tudom végezni a nekem való feladataimat.
2021. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 3. munkahelyem lett ilyen ahol most dolgozok,20 évesen kezdtem és 1 éve vagyok itt.

Az első nem volt rossz de kevés volt a fizetés,lepukkant helyen.Akkor alig tudtam valamit ami miatt rosszul éreztem magam de fontos tapasztalatot szereztem.

Másodiknak egy sokkal jobban fizető munkát csináltam,szerettem is de más területen volt,nem voltam elég jó oda,csak próbaidőig jutottam.

2021. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb mind ilyen volt. Ez hamar kiderul es nem kell elvallalni 🤷‍♂️
2021. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Még nem találtam olyat. Csak olyat ahol csak nyalizni vagy havernak kell lenni, hogy emberszámba vegyenek, vagy problémázni olykor.

Talán majd egyszer.

Szóval eddig kb. 5 év alatt amióta dolgozom nem sikerült. Bár legalább egy ideje külföldön dolgozom, már félsiker.

Bár talán az pici elsimerés lehet, hogy amikor a magyar kisfőnök kamura múszerolgatott minket az irodába, meg sok mást is, nem rúgtak ki minket, mert azért elég jó munkaerők vagyunk. Bár ez nekem elég halvány elsimerés, de itt ennél többet nem lehet kapni amíg az ember nem smúzol.

2021. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2015-ben, 22 évesen kezdtem el először dolgozni, és 2019-ben kerültem az első olyan munkahelyemre, ami végre tényleg egy komoly hely volt és nem csak alkalmi lébecolásként tekintettem rá, hanem hosszabb távra terveztem.

A kettő közötti időszakban pedig OKJ-n tanultam egy évet, na meg megjártam néhány alkalmi üzem -és szalagmunkát. A legtöbbjük elég lélekörlő volt valamilyen szempontból (vagy a munkahelyi bullying, vagy az éjszakai műszakok, vagy csak simán a munka jellege miatt), de mai fejjel nem bánom, hogy bevállaltam és végigcsináltam őket.

Amellett, hogy végre tudtam miket írni az önéletrajzomba, nagyon sok tapasztalatot is szereztem ezeken a helyeken. Sokkal tisztább szívvel tudom élvezni a jelenlegi kényelmet és komfortot, tudván, hogy anno hol kezdtem, és nem féltem bepiszkítani a kezem.

2021. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Mitől számítva mennyi idő?

Elvégeztem az egyetemi képzést, abszolváltam, viszont megbuktam a záróvizsgán. Hát gondoltam azért nem ülhetek otthon fél évet, elkezdtem állásokat nézegetni. Találtam egy jót, jelentkeztem, behívtak, felvettek. Valahogy január végén volt a bukott vizsga, március 1 volt az első munkanapom. Lassan 4 éve. Azóta is szeretem a munkahelyem.

2021. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
36 éves vagyok, de eddig még nem találtam ilyen munkahelyet. A legtöbb helyen nagyon rosszul, lekezelően bántak a kollégák egymással is, meg a vezetőség a beoszzottakkal is. A mostani viszonylag jó munkahely, de maga a munka unalmas (pénzügyi terület), és gyakorlatilag egy nyolcadikos gyerek meg tudná csinálni, gondolom ezért nem is becsülik a munkánkat semmire.
2021. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!