Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utáljuk a főnökünket a kollégá...

Utáljuk a főnökünket a kollégáimmal és ő is utál engem nem szeretek bemenni ide dolgozoni más is van így?

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. dec. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Legalább van összetartás. Nálunk a főnök dugja a kolleginát, na, minden van, csak összetartás nincs, csajtól 3 m távolság, mert egy spicli.
2021. dec. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút. Új főnök jött, most módszeresen épít le mindenkit, azt akarja, hogy magunktól menjünk el, mert a saját sleppjét akarja odahozni, két lányt már hozott is, noha semmi szükség rá. Ráadásul egy nálam alacsonyabb műveltségű, rosszabb képességű nő, aki a munkaideje felét azzal tölti, hogy mackónadrágban csoszog a dohányzó részhez és vissza. És az új alkalmazottai is.
2021. dec. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem, én nagyon jól kijövök a főnökömmel, meg úgy alapból mindenki más is.
2021. dec. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
A főnököt nem muszáj szeretni.
2021. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a szeretéssel van a baj. Csak nem mindegy, hogy úgy mészbbe reggel, hogy várod, hogy mehess, vagy előre gyomorideged van, hogy milyen lesz a hangulat.
2021. dec. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem muszáj ott dolgozni. 😉
2021. dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3 évig bírtam hasonló helyen. A munka nem volt rossz, a munkatársak se annyira, pénz is elfogadható volt... na de a főnök. Kőkemény játszmázások voltak. Az elején még nem is volt annyira gáz, de jött a pszichorész, bármit amit csináltam rossz volt, ha bármit mondtam rossz volt, aláásta az önbecsülésem. Szóval amikor már gyomorideggel mentem be, hogy vajon ma már megint miért leszek leb.szva. Aztán elkezdtem leszarni a dolgot, ha úgy volt visszaszóltam, ha nem tetszik neki, akkor rúgjon ki, de mivel emberhiány van, ezért nem tette. Akkor már úgy voltam vele, ha lesz egy nagyobb vitánk, akkor felállok, akkor is, ha nincs másik munkahelyem (akkoriba már keresgéltem), mert kezdtem idegileg rámenni. Jött megint a lecseszés, és akkor mondtam, hogy jó itt a vége én ezt nem tűröm tovább, fogtam egy papírt megírtam a felmondásom és az orra alá dugtam, hogy heló van. Hirtelen váltott jött a rimánkodás, ráígért a fizumra is, de mondtam, hogy ez régen nem a pénzről szól. Kelletlenül, de aláírta, sőt a felmondási idő felét el is engedte. Sose éreztem magam annyira szabadnak, mint amikor a kilépőpapírjaimmal elhagytam az irodát.
2021. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, fel is mondtam, és azóta jobb a melóhelyem, a fizu is jobb.

Munkaerőhiány van, használd ki!

2021. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen 1x korábban.

A többi főnökömet szerettem, sőt, van amelyikkel még mindig jóban vagyok.


Most olyan volt, hogy interjún volt a főnök antipatikus.. "Kicsit" túlkompenzált, nem professzionálisan viselkedett, nonszensz dolgot mondott. Nem igen lenne tekintélye a szememben( se emberileg se szakmailag), és számomra ez elég kritikus pont. Szóval ha felvennének is szerintem keresek inkább tovább...

2021. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!