Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy a kollégáim...

Mit tegyek, hogy a kollégáim ne lopják a kávémat/kajámat?

Figyelt kérdés
24-en vagyunk egy cégnél irodán. Vannak közös dolgok a konyhában: cukor, édesítő, tej, de a kávé nem az. Múlt hétfőn hoztam be egy 200 grammos Instant kávét, minden nap 1 csészével iszok, úgyhogy egy hónapig elég szokott lenni. Rá írtam alkoholos filccel amúgy a nevem. Tegnap észrevettem, hogy már alig van az üveg alján, 3-4 adag kb, kizárt hogy én ennyit megittam. És ez már nem az első eset. Tűnt már el a hűtőből joghurt, kefir, vaj, felvágott, a kenyeremre is folyton rájár valaki. Már kezd nagyon idegesíteni a dolog, de nem tudom mit tegyek. Kolléganőmet megkérdeztem, hogy szerinte mi legyen, ő azt mondta menjek körbe minden irodán, és mondjam az embereknek, hogy "nem tudom ki lopkodja a cuccaimat, de kérem őt hogy álljon le vele. Akinek nem inge, ne vegye magára." Na most én ehhez gyávának érzem magam, kínosan érintene ez a szituáció. Van esetleg más ötlet, hogy mit csináljak?

2021. nov. 17. 09:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
èn a koleszba hashajtót tettem bel... megtanulta hogy a kièt nem èrdemes elvinni. Sózd meg a kv-t tedd fèlre. kegyetlen íze van...
2021. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
(màrmint előre lefőzött. ) Ha a zaccot akkor fursz a tetelyère oldalàra 1-1 lyukat, ès lelakatolod
2021. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Eleve nem értem, miért kell egy csomó kaját tartani egy munkahelyen. Az aznapi kajádat vidd magaddal, akkor nincs olyan, hogy menet közben valakik megdézsmálják.
2021. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is a hashajtó jutott eszembe 😂

Miért nem tartod a kávét a fiókodban? Viszed magaddal az üveget ha kávézni mész.

Ha a szendvicsed lopják, csinálj egy kegyetlen csípőset egyszer és úgy rakd a hűtőbe ahogy szoktad. Ki fog derülni ki zabálja fel előled.

Minél többen fordulnak meg a konyhában, annál nagyobb az esélye hogy valaki közösnek gondolja a kirakott kajákat.

A többiek hogyan jelzik a saját ennivalójukat?

2021. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
55%

A hashajtóval vigyázni kell, mert adott esetben feljelenthetnek mérgezési kisérlet miatt.

Ugyanis közös hütöbe/konyhába nem tehetsz olyan élelmiszert, amiben bármiféle gyógyszer vagy egyéb vegyszer van anélkül, hogy nincs egyértelmüen rajta, hogy mit és mennyit tartalmaz. És még akkor is éppen a hashajtó olyan, mi nem hihetö, hogy a saját ebédedet/kajádat ezzel füszerezed. HA az, aki megette, allergiásan reagál rá, vagy egyéb okból baja lesz (pl vezetés közben jön meg a hatás és emiatt balesetet szenved), akkor jogilag te vagy a felelös.

2021. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
38%
Húzzal be nekik egyet
2021. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%

Én zárható fiókban tartom az instant kávét.

Paprikás krumplimat, lecsómat és társait régen lerabolták a hűtőből de egyszer bogyiszlói paprikából csináltam.

Olyan csípős volt, hogy sírva fakadt a tolvaj.

2021. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem, miért tartod a cuccaidat a közös konyhában??
2021. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%

Bakker #5 már a tolvajt se lehet szívatni?

Ha a hashajtó nem játszik akkor hagynék a kávés üvegben 2-3 adagot és beletennék egy jó evőkanál sót 😆

2021. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
43%

Engem nem érdekelne, pereljen be.


Ennyi erővel bármitől rájöhet a fosás, akkor mit csinál, elkéri a receptet?

2021. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!