Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy állásajánlatot 3 napig...

Ha egy állásajánlatot 3 napig tartanak nekem az nem azt jelenti hoyg 3 napig nem vesznek fel senkit?

Figyelt kérdés
Ráadásul ÍRÁSBAN adták az ajánlatot.
2021. dec. 18. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez azt jelenti, te három napon belül jelezheted, ha elfogadod. De ettöl még nekik nem kötelezö, ha jon közben egy jobb vagy döntésképesebb valaki, akkor azt nem küldik el a te bizonytalan válaszod miatt.
2021. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

", te három napon belül jelezheted, ha elfogadod."


Ühüm. Persze . és mi értelem annak h én 3 napig jelezhetem hoyg elfogadom ha már a 2. napon felvesznek valakit hm? Akkor mire jüó nekem a 3 nap áruld már el!

2021. dec. 18. 17:11
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem mi külön világban élünk.
2021. dec. 18. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Természetes hogy azért adnak egy bizonyos időt,hogy át gondolja az alkalmazott jobban a dolgokat


Én már pl:Új munkahely előtt gondolkodok,mit hogyan csinálják,hogyan legyen jó a pénz beosztás

2021. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Természetes hogy azért adnak egy bizonyos időt,hogy át gondolja az alkalmazott jobban a dolgokat"


Na akkor mit szólsz ehhez. Állásinterjú. majd rá 1 napra hívnak hogy felvennének és menjek be szerződést aláírni HA én is úgy gondolom.


És erre van 3 napom hogy átgondoljam . 3 nap és ez kedden volt.


Szerdán hívom őket hogy oké megyek mikorra és kihez menjek?

Erre már felvetteünk valakit.



Állatok.


kedd + 3 nap, de szerdán már felvettek valakit.

2021. dec. 18. 17:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Hamarabb jelentkezett az akit fel vettek,sajnos ien ez. Biztos nagyon sürgősen kellett egy alkalmazott. De rengeteg munka van,találsz ne aggódj
2021. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk igy eleg gaz tenyleg...

Azt mondom, orulj, h nem teged valasztottak, mert valoszinuleg a kesobbiekben is lennenek problemaid veluk.

2021. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy az eddig meghallgatott pályázók közül te vagy a legjobb, és hajlandók neked időt adni a döntésre, mert nem látnak jobb pályázót. Aztán amíg malmoztál befutott egy jobb pályázó és felvették.

De ez valami másodállás lesz, vagy megkaptad a végkielégítést az alapítványi iskolában?

2021. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tyű b+
2021. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bővebben inkorrektek, g-vél kezdődik i-vél végződik. Teljesen így van v lenne egyébként elméletben legalábbis. Meg kellett volna várniuk a válaszod! Szerintem örülj hogy nem mentél hozzájuk!Felejtsd el őket, jobban jársz. Sajnálom a csalódást.
2021. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!