Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Le tudnátok ellenőrizni a...

Le tudnátok ellenőrizni a fogalmazásom? Pont "jóra"bízták.munkahelyi hivatalos

Figyelt kérdés

Mivel utálok a postára járni számlákat feladni, igy azt mondtam a főnöknek hogy inkább írok az ügyfeleknek hogy jelezzenek vissza elfogadják e csak elektronikusan és nyomtatják maguknak, vagy kérik a továbbiakban is a postázást.


Erre azt válaszolta, jó, írjam meg.

Én....


Légyszi valaki magyarosítaná nekem? Nem tudok fogalmazni..


Ez lenne az alap:

Tisztelt Ügyfelünk!

Szeretnénk Önöket tájékoztatni arról, hogy a vírushelyzetre való tekintettel szeretnék csökkenteni a postázási tevékenységeinket.

A számlák papír alapú megküldése a továbbiakban csak külön kérés esetén kerül teljesítésre.

Kérjuk szíves visszajelzésüket(vagy nyilatkozatukat?) arról, hogy az elektronikus megküldött számlákat igénylik e postai úton is, vagy eltekinthetünk e tőle.


Nyilatkozatuk(állásfoglalásuk?) a későbbiekben írásban bármikor visszavonhato, módosíthato


Udvozlettel aláirás datum



(Ékezetekkel, helyesirással menne ki, csak most ehhez lusta voltam)


Help!



2021. dec. 21. 14:38
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Szegény főnököm?

Egy kincsnek tart!

Ram van irányítva a teloja is ha ő nincs

Mindent en csinalok.

Nincs még egy ekkora hulye mint en. Hogy ennyiért.

Nagyon is megbecsül, imád, nem győz plusz pénzeket adni.

2021. dec. 21. 15:36
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak épp egy magad nem mész semmire 😂
2021. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Mi van?

Egy millio feladatkört ellátok.

En vagyok az orákulum.


Vehetnék fel asszisztenst is? ha akarom. Minden rám van hagyva maximálisan. Szervezek tervezek utemetek reformálok megoldok kitalálok irányitok.


Nézzétek el nekem azt hogy viszont egy nyomorek pár sort meg nem tudok megirni:D

2021. dec. 21. 16:06
 14/29 A kérdező kommentje:
*kerdojel nelkul ment volna
2021. dec. 21. 16:07
 15/29 A kérdező kommentje:
*ütemezek
2021. dec. 21. 16:07
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az orákulom de írni nem tudsz 😂 nem nem nézem el... Aki egy orákulom az nem engehet meg egy ilyen hibát...
2021. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Az "e" szócskát nem kötőjellel kell írni? Én csak kérdem.😇
2021. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Hát éppenséggel nem itthon ülök szóval benézted 😂 úgy írom, mint egy főnök ha jobban tetszik mivel nem akta kukac vagyok, mint te...


Ha nem tudsz normálisan megfogalmazni egy egyszerű általános ügyfél levelet akkor ne verd magad nagy dobra ;)


Nyelvtanilag elejétől a végéig kifogásolható volt. Egy kb 3 fős céggel nem verném a mellényem, hogy te vagy az orákulom... Ott lehet annak érzed magad, de máshol elvéreznél elég szépen...


Nem a pofámat tépném hanem elgondolkodnék, hogyha gyk-ra kell jönnöm egy pár mondatos fogalmazást megkérdezni, hogy jó lett-e... Mint az alsó tagozatban... Akkor gondok vannak.


Azon is elgondolkodnék miért nem mered a főnitől megkérdezni... Talán mert elküldene a vérbe hogy erre is alkalmatlan vagy...


Hozzám bárki jöhet kérdezni nem ezzel van a baj hanem ha alapvető dolgokat nem tud ;)



Ne gondold magad irodavezetőnek, mert a közelében sem vagy :D majd ha nem a gykn kell kérdezgetni hogy " jó lett-e..." TALÁN akkor :)

Addig is sok puszika ;)

2021. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Juj.


Ugyvédekkel mennek a levelezések nyugi.


Vannak olyan dolgok amikor pl egy mernok nem tud szöget verni a falba kalapáccsal. Ha erted a hasonlatot.


Csak a beszologatás megy meg a vérszívas. Ahhoz nem kell ész;)

2021. dec. 21. 16:47
 20/29 A kérdező kommentje:

A fonokomet az se erdekli ha ki se kuldom. Rám van minden hagyva. De ezt mar irtam;)


Nem kepzelgetem magam semminek.

Látom hogy mindent rámsóznak.

2021. dec. 21. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!