Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordulhat, hogy valakit...

Előfordulhat, hogy valakit egy munkatársa a felmondása után kezd el kicsinálni?

Figyelt kérdés
Van két kolléga, akik nincsenek jóban. Az egyik rosszindulatú, de amíg egy helyen dolgozik az általa lenézett utált kollégával, addig nem csak megkeseríti az életét a másiknak, de nem áll neki módszeresen kicsinálni. Előfordulhat-e, hogy a kellemetlen kolléga tovább áll egy jobb helyre, és ahelyett, hogy így most örülne annak, hogy új helye van, és az általa zaklatott embert nem kell tovább elviselni, inkább kicsinálja az általa korábban zaklatott embert valamilyen módon.

2021. dec. 23. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Az életben minden előfordul, meg az ellenkezője is.

Az ilyen alakokat messzire el kell kerülni.

2021. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom hogy ilyen létezik-e, de közöttünk férfiak között ha nézeteltérés van, azt az erősebb fogja rendezni először, ha engem valaki piszkálna, kinézne magának, azt munka után úgyis megvárnám, egyszer neki is ki kell jönni az épületből.

Csinálják ki az anyjukat az ilyenek.

2021. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%
Előfordulhat, de nem jellemző. Inkább fordított esetbe tudom elképzelni, hogy valakit kirúgnak és azután áll bosszút a volt főnökén vagy a volt kollégáján.
2021. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kizártnak tartom, ugyanis ha annyira őt szeretné továbbra is zaklatni, akkor ott maradt volna és zaklatja. Fordítva viszont simán el tudom képzelni, hogy azt zaklatták, aki felmondott. Sajnos a mai magyar valóság, hogy pontosan ez szokott történni.
2023. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még annyi, hogy ilyenkor kiderül, hogy az ottmaradt "zaklatott" kolléga férfi, a munkahelyét otthagyni kényszerülő "zaklató" pedig nő. Ugyan már....
2023. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Fején találtad a szöget! Már eleve ez a megfogalmazás, hogy "az általa zaklatott embert nem kell tovább elviselni" is egy vicc. Valóban egy zaklató férfi és egy segítséget kérő női beosztottjáról van szó és természetesen a nőnek kellett elmennie, mert megfenyegették, hogy kirúgják, ha tovább feszegeti a témát. Utána próbálta a munkáltató figyelmét felhívni arra, hogy mi történt, hogy legalább másokkal már ne történhessen meg. Csak amikor az erre létrehozott munkahelyi fórumon az esetet jelezte volna, egy vezető közölte, hogy "hátrány fogja érni az ÚJ munkahelyén", ha a jelzést megteszi.
2023. ápr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!