Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiégtem egy munkahelyen...

Kiégtem egy munkahelyen teljes állásban, de részmunkaidőben visszamenék. szerintetek?

Figyelt kérdés

egy családi vállalkozásban dolgoztam még 2018-2019-ben teljes munkaidőben mint eladó, azonban annyira kiégtem, hogy a felmondáson napján kábé idegösszeomlásom volt, emiatt is mondtam fel egyébként, mert hiába dolgoztam jól, a többiek érezték hogy nehezen bírom és ezt már csak habnak éreztem a tortán. a többiek nagyon professzionálisak voltak egészen a legvégéig de azért éreztem, hogy rosszul esik nekik és a csapatszellemen rontottam egy kicsit a felmondásommal. ez egy olyan bolt ahol egy eladó sokkal több mindent csinál mint egy átlag boltban, de több fizetésért is, ezért volt ilyen megterhelő. most úgy hirdetik az állásaikat, hogy részmunkaidőben is lehet dolgozni náluk ami nekem azért is lenne nagyon jó mert neki szeretnék kezdeni egy második diplomának levelezőn, és teljes munkaidős állás mellett nem tudnék bejárni arra a heti két napra. én nagyon szerettem egyébként ott dolgozni csak nagyon megterhelő volt heti 40 órában, ez egy italbolt, sokszor úgy mentem haza, hogy minden izmom fájt a rengeteg több literes italos doboz emelgetéstől és be voltam rekedve a sok beszédtől. ráadásul a dolgozók fele a boltvezetők a tulajdonosi családból, a másik fele sem változott azóta tudtommal.

szerintetek hogy venné ki magát ha újra beküldeném a jelentkezésem oda?



2021. dec. 24. 16:21
A kérdező szavazást indított:
Érdemes megpróbálni
Meg se próbáld
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldd be a jelentkezésedet, hanem hívd fel őket. Sokkal jobban el tudod magad úgy adni azoknál, akik már ismernek téged.
2021. dec. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 1 év munkaviszony után valóban idegösszeomlásod volt (nyilván nem volt), akkor tök felesleges visszamenni. Plusz tanulnál is, ugyanúgy kiégnél 1 év alatt, ha valami büfészakra jársz, 2 év alatt... Nem vagy előbbre
2021. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amit kihagytam és fontos részlet lehet, hogy ott legtöbbször azonnali felmondás vagy 2 hetes felmondási idő van de nálam kimaxolták a 30 napot, mert tényleg jól dolgoztam
2021. dec. 24. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök lényegtelen mennyi felmondási időd volt. Nem ezen múlott.
2021. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Én is ki voltam égve munkahelyen, lekértem magam részmunkaidőbe egy ideig nyilván jobb volt, de az ember beáll erre, hozzászokik és a részmunkaidő lesz a "full". Szóval ami a lényeg, hogy ami szar az szar, mindegy mennyibe csinálod. Persze így könnyebb azért, de csodát ettől sem kell várni, így sem fogod élvezni és így is megterhelő lesz.

Teljes munkaidőbe mindig azt látja az ember, hogy de könnyű lenne meg de jó lenne, aztán mikor odakerülsz rájössz, hogy ez ugyanaz a szar, csak annyi, hogy többet vagy otthon. De semmivel sem lesz jobb az ottani idő meg könnyebb se, csak kicsit kevesebb.

De ha a szabad idődet is szépen leterheled akkor lényegében ugyanaz lesz, max ha tanulsz mellette hosszú távon előbbre juthatsz így majd.

2021. dec. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!