Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki utálja a munkáját,...

Ha valaki utálja a munkáját, minden más munkát utálni fog?

Figyelt kérdés

Ha már mennem kell dolgozni minden bajom van annyira nincs kedvem bemenni se, mint valami hisztis gyerek, vagy mint aki fogorvoshoz megy. Igazából nem a céggel van inkább a bajom, hanem a területtel ahol vagyok, Irtó rossz. Átpróbáltam menni más részlegre, nem engednek.

Az oké, hogy váltanom kéne így lassan 10 év után, valószinűleg ezért utálom, mert már beleuntam, de attól tartok hogy ha más helyre mennék azt is utálnám.

Létezik hogy valaki így "kiégett"? Vagy a más közeg, a környezetváltozással máshogy lennék?


Ha olyan írna aki érzett már így az nagyon jó lenne, de nyilván mindenkit meghallgatok.



2022. jan. 3. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összes bizonyítékot mutatod a munkáddal kapcsolatban, ahol ártottak eddig neked, az lesz az eredménye, hogy a céggel van a baj, ahogy mások is ezt mondják.
2022. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem, ha jó a fizetés és kedvesek a kollégák, ráadásul a munka amit végzel a képességeidhez igazodik, akkor egyszerűen nem lehet kiégni. Abban a pillanatban, hogy a háromból valamelyik nem teljesül simán elhiszem, hogy 10 év munka után a hányinger kerülget, hogy ugyanoda kell bejárni.


Megéri váltani.

2022. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül utálnád a többi munkahelyet, de látatlanban nem lehet megmondani, hogy egyszerűen a munkát mint olyat utálod, vagy ezt a konkrét munkakört. Nekem volt olyan, hogy az egyik munkahelyemen tényleg napi szinten hánytam és gyomoridegem volt, annyira utáltam bejárni... aztán átmentem egy másik munkahelyre - és ott is voltak ilyen pszichoszomatikus tüneteim, de ott éreztem, hogy azért, mert féltem, hogy nem fogok megfelelni, nem azért, mert a munkakörülmények volt annyira borzalmasak (nekem az első hellyel nem is a munkaköröm volt a probléma, hanem a főnöknéni viselkedése)... aztán ez szép lassan elmaradozott, én meg már lassan 6 és fél éve dolgozom a cégnél. Nem IMMMÁÁÁÁÁÁDOOOOK ott dolgozni, de sztem nem is az a fontos, hanem hogy ne utáljam és jók legyen a körülmények... így talán jobb is, hogy el tudom különíteni a magánéletemet / hobbijaimat a munkától.
2022. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 munkahely (előbb utóbb mindegyikre gyomorideggel jártam be) váltás után jutottam el oda, hogy nincs bajom a munkámmal. Nem mondom, hogy jó érzés felkelni és kötelező jelleggel bemenni, de elégedett vagyok a kollégákkal, főnökkel, a fizetésemmel.
2022. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolnam. En az elozo munkahelyemet utaltam, vagyis a munkakort inkabb, irodai munka volt. Most is irodaban dolgozom, de masik teruleten, eleg sok energiat fektettem bele, mert erdekelt.
2022. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a környezete alapból megutáltatta vele, akkor igen. Nagyon lehúzó tud lenni a munkakörnyezet, ezen belül a magyar társadalom...
2022. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dettó. 7 év után hányok az egésztől, a munkakörtől, meg a kollegáktól is. Megpróbáltam átkérni magam amikor volt üresedés olyan területre, ami az eredeti végzettségemnek jobban megfelelne, de nem engedtek, inkább felvettek külsöst (mert az én helyemre nehezebb lenne mindenes balekot találni, nem ezekkel a szavakkal de ez volt az indok lényege...).Azon kívül, hogy a fizu jónak mondható rettenetes az egész.
2022. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En 4-5 evente valtok munkahelyet mert megunom de most mivel egyeni vallalkozo lettem mar ezt fogom csinalni eletem vegeig
2022. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!