Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan, aki nagyon...

Van itt olyan, aki nagyon utálja a munkáját mégis képtelen váltan?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 14:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

i

Bocsánat lemaradt egy "i" betű...

2019. jan. 17. 14:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Közeli hozzátartozóm ilyen. De mégis mi a kérdés?
2019. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, akár én is. Én nem utálom, csak rettenetesen nehéz, mert sok ember munkáját végzem egy személyben. Viszont (én is) képtelen vagyok váltani, mert a negatív mellett sok pozitív érv is áll a jelenlegi munkahelyem mellett, amilyen feltételeket máshol nem tudnak biztosítani. Ezért nincs túl sok választásom, maradni kell...
2019. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

eddig minden munkámat utáltam.Pályatévesztett vagyok, de ez hosszú..Amúgy is, magánügy, így alakult.

Volt, hogy reggel, mikor nekiláttam, néha az idegösszeomlás meg a sírógörcs kerülgettet és hangosan ismételgettem, hogy Mit keresek én itt??!Meddig kell ezt bírnom? aztán vége lett.Jött egy újabb szar meló, hasonló szenvedés, 3 évig bírtam.Vége.Hála Istennek, most pihenek (3 évig toltam szabadság nélkül!!).Közben keresem az újabb melót.Magyar viszonyokat ismerve, az sem lesz különb.Sovány vigasz, hogy magasabb végzettségűeknél is ugyan az a szopatás megy, csak a fizuban van esetleg különbség.

Egyébként nagyon nehéz váltani.Nem igaz, hogy bárki talál munkát, aki akar!! A munkáltatók még nem kaptak észhez, hogy már nekik sem nagyon van válogatási lehetőségük, mert lassan csak alegalja marad itthon, a többieket már sikeresen külföldre üldözték, a kormánnyal karöltve.

2019. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen embert ismerek,van egy nagy cég a városunkban,ami kb 5-6000 főt foglalkoztat,betanított munka,"bárkit" felvesznek,ezalatt értem a pályakezdő növénytermesztőtől a nyugdíj előtt álló varrónőig bárkit.Bár ismerek onnan raktári dolgozót 2 diplomával..Természetesen alacsony bérért,12 órás műszakokban..A 6000 emberből valószínűleg 5900 utálja amit csinál,de muszáj,mert nemigazán van más munkalehetőség a közelben,30-40 km-re lévő városokból,falvakból is oda járnak az emberek dolgozni.Örömmel váltanának,de megfelelő képesítés hiányában esélyük nincs..
2019. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nagyon sokan ilyenek. Volt is egy felmérés miszerint az emberek átlag 70%-a utálja a munkáját.
2019. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek csinàljàk? Màra màr az évezredek alatt ki lehetett volna talàlni valami hatékonyabb megoldàst.Vagy a robottechnika koràban beàllítani a gépeket ...De hàt fő a kizsàkmànyolàs,meg az uralom.
2019. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én.


A munkát magát nagyon utálom, monoton, koncentrálós, alig van változatosság, kreativitást nem igényel. Szerintem emellett a munka mellett le is lehet épülni, ha az ember nem tanul otthon, játszik pl logikai játékokat, nem edzi az agyát valamiképp.


A munkakörülmények, munkaidő, munkatársak, munkába járás tekintetében... Van, amit rettentően utálok, van, ami zavaró és van, amiben mázlista vagyok.

Van sok pozitívum is, ezért nem hagytam még ott.


Ha nagyon-nagyon szenvednék, azt mondanám, jöjjön másik adminisztrátor jellegű munka, vagy akár gyár, kassza átmenetileg.


Mivel szenvedek ugyan, de még bírható, ezért csak felfelé akarnék váltani.

Felfelé viszont még nem sikerült, az eddigi képzettségeimmel kudarcot vallottam, de tanulok tovább.

2019. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak így.
2019. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, így vagyok. Utálom nagyon, nem szeretek bejárni, a közösség is xar egyre jobban. Nézem a lehetőségeket, járok mindenféle képzésre, de innen kitörni lehetetlenség.
2019. jan. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!