Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez az álláshirdetés valami...

Ez az álláshirdetés valami ordas nagy átverés, igaz?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 4. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valami sex mentes sex munka
2022. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Chat operátorként olyan üzenetekre kell válaszolni, amik a fantáziádra lesznek bízva. Képesnek kell lenned mindenféle témára reagálni. Különböző szerepeket fogsz kapni az ügyfél kívánságának megfelelően.


Néhány ügyfelünk csupán a mindennapi életéről szeretne mesélni valakinek. Kis beszélgetés a munkáról, kultúráról, időjárásról, kapcsolatokról. A te személyazonosságod titikos marad az ügyfelek számára, mivel egy olyan valaki leszel, akinek az ügyfél feltételez.



Szóval szexchat.

2022. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ugye 1200 euró a heti 300 (ami nem fix hiszen Akár annyi is lehet ) ami mivel nem írják gondolom bruttó és gyanítom hogy mivel neked akarják.szamlazni kell hozzá kata ami plusz 50ezer per hó szóval ott vagy H kb minimál bérért ért irogathatod embereknek hogy de szívesen leszopnad őket pedig nem is :D
2022. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam. Na de miért fizetnének ilyesmiért? Mert amúgy jól hangozna, ha az embernek van gyomra ilyesmihez.

Arról már nem is beszélve, hogy ha rákeresel a cégnévre, akkor valami offshore cuccost dob fel.

2022. jan. 4. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam egy ideig. Szexchat aprópénzért.
2022. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
#3 de jó is lenne nettó 3-400.000 ft minimálbér. :)
2022. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
MIért adnak érte pénzt? Egyszerű a válasz, társkereső oldal forgalmát tartják fent. Az ügyfél ír egy valósnak hitt személynek a társkeresőn, aki igazából kamu és mindig más van ott. El kell olvasnod az előző beszélgetést és válaszolnod az alapján. De a sablonszövegért nem fizetnek , meg a copy pastéért sem. bekerülni sem könnyű és kb minimálbért fizet ha van forgalom mert sokszor az sincs.
2022. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből kiindulva esélyes: "Elmúltam 18 és elfogadom, hogy felnőtt tartalommal dolgozok."
2022. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!