Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem “ciki” munkából hazafele...

Nem “ciki” munkából hazafele is munkásruhába menni?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom hogy nen Az. De érdekelne ti hogy csinaljatok
2022. jan. 6. 10:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

18-as...ki beszélt szaros ruháról? Képzeld a kőművesek is megéheznek ám napközben.

Szép kis figura lehetsz:)

2022. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
15%

21: Nem erdekel, hogy mitol koszos, de latok neha olyan 10 eve kinem mosott mocskos ruhaban embereket, hogy nem volna joga hozza, hogy elelmiszerek koze menjen, akarmit is dolgozik.

Es gondolom, ha betartanak, akkor volna is ra torveny, hogy kitilthasak az elelmiszerboltbol az ilyen primitiv barmokat.

2022. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én mindig átöltözöm. Jobb a közérzetemnek, pusztán ennyi az ok.
2022. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem az.
2022. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsági őr vagyok, ruhában jövök-megyek. Melóban nincs öltöző. Hol öltözzek a kocsiban, a hidegben? Van gyakorló nadrág, meg ing is. Nem fogok kínlódni a kocsiban öltözéssel, azért mert a cég nem biztosít öltözőt. Míg busszal jártam is így mentem mindig.

Voltam burkoló is(Igen, heteró nőként. Ez a másik szakmám), ott is dolgoztam olyan helyen, ahol nem tudtam nagyon öltözni. Volt, hogy koszos munkás ruhában jöttem vissza, igaz kocsival, de ez van. Utána kitakarítottam persze az autót.

Iskolában is ugyanaz volt. Nem volt öltöző, de a suli mellett laktam három percre, idegen város, nem ismert senki. Simán elmentem munkás ruhában kora reggel 6 körül. Kinek mi köze hozzá, hogy mi van rajtam, amíg nem meztelenkedem, vagy hasonlók?

2022. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem!
2022. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem az.

Én egyszer egy népszerű kávézóban dolgoztam. A munkaruhám egy pólóból áll, amelyen a kávézó neve és emblémája volt. Általában valamilyen farmert húztam hozzá vagy bármilyen nadrágot.

És ebben az "egyenruhában" mentem dolgozni, hazafelé is, sőt volt hogy hazafelé be mentem a boltba is. Büszkén viseltem, mert örültem, hogy ehhez a kávézóhoz tartoztam. De persze a fagyizós kötényben már nem mászkáltam volna szívesen.

2022. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Ha neked úgy jó akkor miért ne ne foglalkozz másokkal
2023. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!